GryTelefony

65-calowy telewizor 4K QLED firmy Vizio kosztuje 600 USD

Niedziela Super Bowl za niecałe dwa tygodnie! Jasne, sama gra nie będzie transmitowana w rozdzielczości 4K, ale to nie znaczy, że nie możesz rozpieszczać się nowym telewizorem UHD do sypialni lub salonu.

W Best Buy i B&H Photo możesz kupić 65-calowy telewizor 4K Vizio z serii M (model M65Q7-H1) za jedyne 600 USD. Nie jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy (580 USD), ale to wciąż świetna okazja, biorąc pod uwagę specyfikację i rozmiar telewizora. Vizio M65Q7-H1 wyróżnia się (szczególnie w tym przedziale cenowym) panelem QLED, pozwalającym na dokładniejszy kontrast i kolory, w przeciwieństwie do telewizorów ze standardową diodą LED.

Vizio 65-inch M-series 4K TV

Prices taken at time of publishing.

Vizio’s M65Q7-H1 is a 65-inch 4K TV with a QLED panel for better color and contrast accuracy. It features four HDMI 2.0 ports, each of which support variable refresh rates up to 60Hz at 4K resolution.

Don’t have room for a 65-inch television? Not a problem. Hisense’s 55-inch Class H8 4K TV (model 55H8G) is a good option for its spec and size. You can buy this particular model for $480 at Amazon and Best Buy $50 off its regular price.

Hisense 55-Inch Class H8 4K TV

Prices taken at time of publishing.

Hisense’s 55H8G is a 55-inch 4K ULED Smart TV. It features built-in Android TV software and four HDMI ports.

Noise-canceling headphones are extremely useful if you enjoy blocking out all outside noise while you listen to music or podcasts, and Sony’s WH-1000XM4 headphones are some of the best on the market.

This model is back down to its lowest price yet of $278 at a few retailers, including Amazon and Best Buy. But the best deal, in my opinion, is currently at Adorama, which offers the headphones plus a 20,800mAh power bank for the same $278.

Bezprzewodowe słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów + power bank 20,800 mAh

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki Sony z redukcją szumów, które zapewniają lepszą redukcję szumów i możliwość jednoczesnego parowania dwóch urządzeń przez Bluetooth. W Adorama możesz kupić te słuchawki w najniższej jak dotąd cenie i otrzymać power bank 20,800 mAh bez dodatkowych kosztów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook