NowościOprogramowanie

7 aplikacji pozwalających w pełni wykorzystać subskrypcję strumieniowego przesyłania muzyki

Jest wiele usług strumieniowego przesyłania muzyki do wyboru, a usługi te inspirują rosnącą liczbę dodatków i aplikacji towarzyszących zaprojektowanych, aby pomóc Ci uzyskać jeszcze więcej korzyści z subskrypcji, znajdując nowe rzeczy do słuchania lub pomagając w zapisywaniu utworów cieszył się.

Oznacza to, że nie jesteś ograniczony tylko do funkcji w Spotify, Apple Music, YouTube Music, Deezer lub dowolnej platformie strumieniowej, na którą jesteś zarejestrowany, ponieważ możesz użyć narzędzi, które działają na tych usługach, a także dodać dodatkowe funkcje i opcje wykraczające poza to, co otrzymujesz domyślnie.

Niektóre z tych narzędzi mogą być faktycznie używane z dowolną usługą strumieniowego przesyłania muzyki, podczas gdy inne koncentrują się w szczególności na jednej platformie. Oto kilka naszych aktualnych ulubionych, które, mamy nadzieję, okażą się przydatne.

Songpocket

Songpocket via David Nield

Songpocket (na iPhone’a i iPada) można podłączyć bezpośrednio do aplikacji Muzyka na telefonie lub tablecie, zapewniając większą kontrolę nad układem muzyki. Innymi słowy, nie musisz zadowalać się automatycznym porządkowaniem i grupowaniem, które narzuca Ci Apple – możesz umieścić swoich ulubionych wykonawców na górze, grupować albumy w dowolny sposób i tak dalej.

Aplikacja działa ze wszystkim, co znajduje się w domyślnej aplikacji Muzyka, niezależnie od tego, czy jest zsynchronizowana z katalogiem strumieniowym Apple Music, czy importowana z innego miejsca. Kiedy po raz pierwszy otworzysz aplikację, zobaczysz całą swoją muzykę uporządkowaną według nazwy wykonawcy, a stamtąd możesz zacząć zmieniać kolejność list i przenosić albumy między utworzonymi przez siebie grupami.

Kolejny

Następnie przez Davida Nielda

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook