FotoGry

7 najlepszych ofert na aparat i akcesoria w Cyberponiedziałek: karty SD, bezlusterkowce i nie tylko

Preferujemy kwadratowy format SP-3, ale jeśli chcesz mieć prostokątne wydruki, drukarka Instax Share SP-2 jest w sprzedaży za 80 USD (20 USD zniżki).

Sony A7RII

: Sony

Pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy Sony A7RII za 1200 USD (100 USD zniżki)

Amazonka, B&H (z kartą pamięci i torbą na aparat), Adorama (z lampą błyskową TTL)

Chcieć naprawdę podkręć swoją grę fotograficzną? Idź z pełnoklatkowym czujnikiem. Miałem nadzieję, że to będzie rok, w którym A7RII spadnie poniżej 1000 $, ale tak się nie stało. To jednak wciąż dobra oferta. Ma dwa modele, ale A7RII pozostaje jednym z moich ulubionych aparatów pełnoklatkowych. 42-megapikselowy czujnik zapewnia oszałamiająco ostre obrazy o doskonałym zakresie dynamicznym.

Nowszy A7RIII ma pewne ulepszenia szybkości i pomiaru, ale nadal korzysta z tego samego czujnika rozdzielczości i moim zdaniem jest tego warty tylko wtedy, gdy potrzebujesz szybszego autofokusa. Jeśli cena nie ma znaczenia, możesz od razu przejść do najnowszego A7RIV i jego 60-megapikselowej matrycy. Jest w sprzedaży za 2998 USD (500 USD zniżki).

: Chwila

Soczewka anamorficzna Moment Drone za 100 USD (80 USD zniżki)

Za chwilę

Dla fotografów drony to naprawdę latające aparaty. Nic nie poprawi jakości nagrań z drona tak bardzo, jak ten anamorficzny obiektyw firmy Moment. Podobnie jak powyższe soczewki telefonu, ten przypina się do istniejącego obiektywu w Mavic 2 Pro. W przeciwieństwie do telefonu, korzystanie z niego jest trochę uciążliwe ze względu na sposób działania DJI Mavic, ale jest całkowicie tego warte, ponieważ wyniki są oszałamiające.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook