Różności i nowinki technologia

7 ofert na sprzęt dla kota (2021): kuwety, domki Kitty i nie tylko

czerwiec jest Miesiąc Adoptowania Kota, który zbiega się z „sezonem kociąt” i niefortunnym atakiem kociąt przywiezionych do schronisk. Niezależnie od tego, czy planujesz powiększyć swoją rodzinę, czy po prostu chcesz rozpieszczać koty, które już są w Twoim domu, niektóre z naszych ulubionych produktów dla kotów są przecenione.

Moje dwa koty to całe moje życie. Wydaję mnóstwo pieniędzy na zabawki, mimo że preferują zwinięte serwetki lub gumki do włosów; Poruszam się po pudełkach i papierowych torbach, żeby mieli miejsca do zabawy i ukrycia; Odwołuję plany zostania w domu i przytulania się do nich. Jeśli to czytasz, prawdopodobnie czujesz to samo. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po naszych ulubionych zabawkach i akcesoriach dla kotów oraz naszą listą nowo adoptowanych szczeniąt i kociąt.

Oferta: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Okazje na kuwetę

: Kitty Poo Club

Miesięczny okres próbny Kitty Poo Club za 13 USD (9 USD zniżki): Jeśli nie masz pewności, jakiego rodzaju kuwety potrzebujesz, lub po prostu chcesz całkowicie uniknąć zajmowania się tym, Kitty Poo Club to świetna usługa subskrypcji kuwety. W miesiącu Adopt-a-Cat firma oferuje 40% zniżki na pierwsze zamówienie po zapisaniu się do newslettera. Dopóki zmieniasz pudełko co miesiąc, karton nie przecieka. Ponadto pudełko jest wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu i można je ponownie przetworzyć, gdy już z nim skończysz. Jeśli nadal będziesz korzystać z usługi po pierwszym miesiącu, możesz otrzymać tylko pudełko za 12 USD miesięcznie, tylko śmieci za 18 USD lub oba za 22 USD.

Zabudowa kuwety Frieda w kolorze brązowym za 118 USD (49 USD zniżki): Jeśli chcesz ukryć swoją kuwetę, jest to wspaniała opcja, którą uwielbia pisarz WIRED, Louryn Strampe. Wewnątrz jest miejsce na pudełko i mały obszar, w którym można złapać śmieci spadające z łap kota przed wyjściem. Jeśli nie lubisz brązu, w sprzedaży dostępne są również wersje biała (140 USD, 26 USD zniżki) i szara (125 USD, 49 USD zniżki).

Oferty na łóżka i drapaki dla kota

: Amazonka

Catit Vesper Cabana za 51 USD (9 USD zniżki): Nie próbowałem tego konkretnego produktu z linii Vesper, ale uwielbiam drapak dla kota, a moje koty je uwielbiają. Większość produktów Catit jest kompaktowych i eleganckich.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook