Oprogramowanie

7 wspaniałych aplikacji do edycji zdjęć w telefonie

Jedna z bardziej zabawnych i przyjaznych aplikacji do edycji zdjęć, Pixlr zapewnia dostęp do imponującej liczby opcji. Możesz zrobić wszystko, od dodawania etykiet tekstowych na obrazach, po zamalowanie nieba na zdjęciu i zastąpienie go czymś innym. Pomimo wszystkich zaawansowanych funkcji w aplikacji, Pixlr jest zawsze łatwy w użyciu.

Możesz pikselizować obrazy, obracać i przycinać obrazy, usuwać efekt czerwonych oczu, stosować wiele filtrów i obramowań oraz wiele więcej. Jeśli utkniesz w poszukiwaniu inspiracji, aplikacja oferuje opcje automatycznej naprawy jednym dotknięciem, które inteligentnie poprawiają jakość zdjęć przy użyciu najbardziej odpowiednich ustawień dla typu obrazu (obiekt, warunki oświetleniowe itp.).

Pixlr to aplikacja freemium dla Android i iOS.

Afterlight

Afterlight via David Nield

Poświęć kilka minut z Afterlight i przekonasz się, że jest on przeznaczony dla poważnego edytora zdjęć – ma profesjonalny, minimalistyczny wygląd, ale zawiera wiele funkcji, od stosu skutecznych filtrów po wiele przydatnych narzędzi, które można uzyskać Twoje zdjęcia wyglądają lepiej niż kiedykolwiek. Udostępnianie i eksportowanie obrazów do telefonu lub innych aplikacji jest również naprawdę łatwe.

Zajmie ci dużo czasu, aby zbadać wszystko, co ma do zaoferowania Afterlight, za pomocą pięciu ikon u dołu ekranu, i wszystkie można dostosować, aby uzyskać odpowiedni efekt. Aplikacja umożliwia przesuwanie kolorów na obrazie, upuszczanie tekstu na obrazy, tworzenie efektów, takich jak podwójna ekspozycja, odwracanie zdjęć i nie tylko, a także obsługuje warstwy obrazu.

Afterlight to aplikacja freemium dla platformy Android i iOS.

Lightroom

Lightroom za pośrednictwem Davida Nielda

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook