GryRTV

75-calowy telewizor Vizio Quantum X 4K z serii P jest tańszy niż kiedykolwiek

Seria P Quantum X firmy Vizio pozostaje flagową linią telewizorów QLED firmy. Jeśli szukasz nowego telewizora i masz miejsce na 75-calowe urządzenie w swojej stacji rozrywki, model P75Qx-H1 Vizio kosztuje 1600 USD w Best Buy, B&H Photo i Vizio. To 400 USD mniej niż zwykła cena i najniższa, jaką dotychczas widzieliśmy w tym telewizorze.

Wydane jesienią ubiegłego roku telewizory Quantum X z serii P mogą osiągać maksymalną jasność do 3000 nitów i obsługiwać zmienną częstotliwość odświeżania w zakresie od 48 Hz do 120 Hz przy rozdzielczości do 4K. Dodatkowo są wyposażone w 384 lokalne strefy ściemniania dla doskonałego kontrastu.

Z boku znajdują się dwa porty HDMI 2.1 i dwa porty HDMI 2.0 na dole. Dzięki obsłudze HDMI 2.1 gracze będą mogli w pełni wykorzystać swoje PS5, Xbox Series X lub komputer do gier, zwłaszcza jeśli ich urządzenie jest wyposażone w najnowszą kartę graficzną Nvidia RTX.

Telewizor Vizio P75Qx-H1 Quantum X.

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Telewizor Vizio P75Qx-H1 Quantum X to wysokiej klasy QLED, który oferuje zmienną częstotliwość odświeżania, HDMI 2.1 i jest świetną opcją telewizyjną dla właścicieli PS5 lub Xbox Series X.

Oczywiście jest to całkiem duży telewizor, więc jeśli nie masz miejsca na coś takiego rozmiaru, ale nadal interesuje Cię seria Vizio P, możesz kupić 65-calowy model za 1200 USD w B&H Photo.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook