Różności i nowinki technologia

86 Absolutnie najlepszych ofert na Cyberponiedziałek (2020): Amazon, Walmart, Target itp.

Jeśli tak jak my wolisz Asystenta Google od Alexy Amazona, to dobra okazja na najmniejszy inteligentny głośnik Google. Sprawdź naszą recenzję, aby uzyskać więcej.

Nest Hub za 50 USD (40 USD zniżki)

Target, Walmart, Best Buy

Ten mały hub nie ma aparatu ani świetnych głośników. Najlepiej nadaje się do wejść do zarządzania urządzeniami inteligentnego domu lub do przeglądania nadchodzących wydarzeń w kalendarzu i przypomnień. Możesz go również użyć do sprawdzenia kamer bezpieczeństwa. Umowa Walmart obejmuje 20 dolarów kredytu Vudu, jeśli tego chcesz. (Tak, możesz także oglądać filmy i programy w tym centrum).

Nest Learning Thermostat za 199 USD (50 USD zniżki)

Amazon, Target, Walmart, Best Buy

Skorzystaj z aplikacji Nest, aby zdalnie dostosować temperaturę w domu lub ustawić harmonogramy, aby uniknąć płacenia za niepotrzebne ogrzewanie i chłodzenie. Nest uczy się, gdy go używasz, więc na przykład utrzyma chłód w domu, gdy śpisz i nie ruszasz się. Skontaktuj się z dostawcą energii – możesz uzyskać rabat za zainstalowanie termostatu Nest.

Oferty samoopieki

MysteryVibe Crescendo

: Mysteryvibe

MysteryVibe Crescendo za 105 USD (45 USD zniżki)

MysteryVibe

MysteryVibe Crescendo ma potężne wibracje i ustawienia dostosowywania, a jego konstrukcja dobrze pasuje do różnych typów ciała. Pozostałe produkty MysteryVibes również są przecenione.

Urządzenie do infuzji maski UFO Foreo za 129 USD (70 USD zniżki)

Foreo, Sephora, Dermstore

Podoba nam się to unisex urządzenie i umieściliśmy je w Dniu Matki obu i Przewodniki po prezentach na Dzień Ojca. Oświetlenie LED, funkcje ogrzewania i chłodzenia oraz wibracje mogą ożywić rutynową pielęgnację skóry.

Elektryczna szczoteczka do zębów Colgate Hum za 56 USD (14 USD zniżki)

Target, Walmart (50 USD), Colgate (wprowadź CYBER30 w kasie), Amazon (60 USD)

Uwielbiamy Colgate Hum. Większość inteligentnych szczoteczek do zębów wymaga więcej pracy niż jest warta. Ten jest nie tylko tańszy niż jego konkurenci, ale ma odpowiednią liczbę funkcji bez zbyt wielu nieistotnych elementów.

Prostownica do włosów T3 Lucea

: T3

Prostownica do włosów T3 Lucea ID za 176 USD (59 USD zniżki)

T3Micro (wprowadź HOLIDAY25 przy kasie)

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook