Różności i nowinki technologia

9 Aplikacje zwiększające bezpieczeństwo i prywatność telefonu

Oczywiście będziesz potrzebować więcej niż jednego urządzenia – jednego do nagrywania wideo, a drugiego do oglądania kanału z dowolnego miejsca – ale Alfred oferuje wszystkie potrzebne funkcje, w tym wykrywanie ruchu, dwukierunkową dźwięk i wbudowaną syrenę.

Alfred Home Security Camera na Androida i iOS (Freemium)

Twilio Authy

Powinieneś mieć 2FA na miejscu, a Twilio Authy może pomóc.

Zrzut ekranu: David Nield via Twilio Authy

O znaczeniu uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA) pisaliśmy wiele razy, ale nie zamierzamy przestać o tym wspominać – ma to ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twoich kont online, a Authy jest jednym z najlepszych narzędzi do zarządzania kodami 2FA.

Dodawanie nowych kont jest łatwe, podobnie jak generowanie kodów logowania, a także przenoszenie Authy między urządzeniami, dzięki czemu 2FA jest tak bezstresowe, jak powinno. Będzie działać z wieloma kontami, w tym Google, Microsoft, Facebook, Evernote i Dropbox.

Twilio Authy na Androida i iOS (bezpłatnie)

Firefox Focus

Firefox Focus oferuje czyste i bezpieczne przeglądanie.

Zrzut ekranu: David Nield przez Firefox

Istnieją przeglądarki skupiające się na prywatności, a także Firefox Focus – przeglądarka, która domyślnie blokuje reklamy i elementy śledzące, pozostawiając szybkie, bezpieczne i przeważnie niewymagające śledzenia przeglądanie (choć pamiętaj o ograniczeniach tego typu zablokowanego) przeglądanie).

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook