Różności i nowinki technologia

93 Absolutnie najlepsze oferty na Czarny piątek (2020): Amazon, Walmart, Target itp.

Allswell (firmy Walmart) ma ładne materace w tej cenie. Luxe jest podobny do standardowej hybrydy (która nie jest obecnie w sprzedaży, ale wciąż kosztuje tylko 375 USD), z trzema dodatkowymi warstwami pianki i dodatkowym górnym pokryciem. Obie są hybrydami z pełnym łożem z indywidualnie owiniętych sprężyn w środku, aby zapobiec przenoszeniu ruchu. Wypróbowaliśmy również i pokochaliśmy Supreme, którego cena wynosi około 750 USD. Zapewnia pluszowość, której zwykle nie znajdziesz, dopóki nie trafisz na materace za 1200 USD.

Naturalny materac brzozowy za 1299 USD (200 USD zniżki)

Birch Store (wprowadź BLACKFRIDAY200 przy kasie)

Helix jest firmą macierzystą Birch, który jest bardziej ekologicznym materacem hybrydowym. Bardzo mi się to podoba i mój partner też, mimo że mamy różne preferencje co do snu. Pamiętaj tylko, że może to sprawić, że będziesz trochę cieplejszy niż niektóre inne opcje. Ta oferta obejmuje dwie poduszki.

25% zniżki na akcesoria do telefonów PopSockets

Sklep PopSockets

Uchwyty do telefonu to dobre, małe prezenty świąteczne. PopSockets ma wyprzedaż w całej witrynie, więc to dobry czas, aby zyskać nowy uchwyt, jeśli twój jest brudny. Wszystkie te opcje kosztują około 11 USD lub mniej. Wysyłka jest bezpłatna przy zamówieniach powyżej 20 $. To jest oferta jednodniowa.

Oferty fitness i outdoor

Mamy jeszcze więcej propozycji najlepszych ofert fitness i outdoor w Czarny piątek.

Galaxy Watch Active 2

: Samsung

Samsung Galaxy Watch Active 2 za 180 USD (70 USD zniżki)

Amazon, Target, Walmart, Best Buy, B&H

Ten niedrogi smartwatch może (w większości) zrobić to wszystko, zwłaszcza jeśli nie używasz iOS. Śledź statystyki sprawności, sprawdzaj powiadomienia, zerkając na nadgarstek, i ciesz się rzadkością, jaką jest wielodniowa żywotność baterii za mniej niż 200 USD.

Fitbit Charge 4 za 100 USD (50 USD zniżki)

Amazon, Fitbit

Ten prosty, nieskomplikowany tracker jest bardziej prawdziwym urządzeniem do noszenia na co dzień, a mniej wielofunkcyjnym smartwatchem. Możesz ulepszyć jego funkcje, jeśli zdecydujesz się zapłacić 80 USD rocznie za Fitbit Premium, ale usługa nie jest konieczna, jeśli nie potrzebujesz dzwonków i gwizdków. Więcej dobrych opcji znajdziesz w naszym przewodniku kupowania monitorów fitness.

Garmin Instinct za 150 USD (150 USD zniżki)

Amazonka

Ten monitor aktywności nie jest dla każdego. Jeśli potrzebujesz prostego, wytrzymałego zegarka do wędrówek, jazdy na rowerze górskim lub biegania w terenie, ale nie potrzebujesz dużego, zużywającego baterie ekranu, Instinct jest prawdopodobnie świetnym wyborem dla Ciebie.

Icebreaker Merino Siren Sweetheart Top za 56 USD (24 USD zniżki)

Lodołamacz

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook