Różności i nowinki technologia

Abonament rodzinny 1Password jest tańszy o 50% dla czytelników Verge

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców detalicznych, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

1Password oferuje Skraj czytelnikom duży rabat na rodzinną subskrypcję oprogramowania do zarządzania hasłami do czwartku 15 kwietnia. Zwykle 5 USD miesięcznie, kupując tę ​​ofertę, otrzymasz roczną wartość usługi za 2,50 USD miesięcznie, co daje łącznie 30 USD do końca roku. Po zakończeniu roku miesięczny koszt wzrośnie do 5 USD miesięcznie, jeśli zdecydujesz się kontynuować korzystanie z usługi. Ta oferta jest ważna tylko dla nowych użytkowników, a nie dla powracających klientów.

Ten zakup zapewni nawet pięciu osobom (nie ograniczonym do Twojego gospodarstwa domowego) indywidualny dostęp do usługi – która oprócz zarządzania własnymi hasłami pozwala każdej osobie bezpiecznie przechowywać poufne dokumenty i informacje dzięki 1 GB miejsca. Możesz przeczytać więcej o planie 1Password Families tutaj.

Ta usługa nie ogranicza się tylko do telefonu z systemem iOS lub Android. 1Password ma również aplikację Mac (od początku marca natywnie obsługuje procesory M1), aplikację Windows 10 lub możesz po prostu zalogować się przez przeglądarkę.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook