Gry

Acer przedstawia kilka nowych monitorów do gier z wąską ramką

Acer ogłosił flotę nowych monitorów do gier w swoich liniach Predator i Nitro. Podobnie jak w przypadku laptopów firmy, linia Predator oferuje bardziej zaawansowane, bogate w funkcje opcje, podczas gdy linia Nitro jest skoncentrowana na wartości, a tym samym tańsza. Każdy z monitorów ma minimalne ramki, więc powinny dobrze działać w konfiguracji z wieloma monitorami, jeśli chcesz umieścić dwa lub więcej z nich obok siebie.

Zaczynając od najciekawszego, Predator X34 GS (pokazany po lewej na powyższym obrazku) to 34-calowy ultraszeroki zakrzywiony panel IPS QHD (3440 x 1440). To nie jest pierwszy ultraszeroki monitor do gier firmy Acer, ale jest nieco bardziej przystępny cenowo niż niektóre poprzednie modele firmy: oczekuje się, że będzie kosztował 1100 USD, gdy zostanie wprowadzony na rynek w USA w grudniu. Predator X34 GS jest kompatybilny z G-Sync i może być podkręcony do pracy z częstotliwością odświeżania 180 Hz z bardzo krótkim czasem reakcji wynoszącym pół milisekundy. Dodatkowo obsługuje VESA DisplayHDR 400, obejmuje 98 procent spektrum kolorów DCI-P3 i ma dwa zintegrowane głośniki o mocy 7 W.

Monitor do gier Acer XB253Q GW ma pasek świateł RGB, które migają w zależności od tego, co jest na ekranie.
: Acer

24,5-calowy monitor do gier Predator XB253Q GW firmy Acer jest wyposażony w pasek RGB LED pod wyświetlaczem, który może świecić w parze z rytmem muzyki lub wybuchowymi momentami w grach. Jest to wyświetlacz IPS 1080p, który jest kompatybilny z G-Sync i może być podkręcony do częstotliwości odświeżania 280 Hz, również z czasem reakcji wynoszącym pół milisekundy. W przypadku monitora 1080p kosztuje 430 USD (ustalono na wydanie ze stycznia 2021 r.), Ale jego światła RGB mogą go wyróżnić.

XB323U GX to 32-calowy monitor QHD, który obsługuje treści HDR i jest kompatybilny z G-Sync.
: Acer

Następny w kolejności jest Acer Predator XB323U GX, 32-calowy monitor QHD, który można przetaktować do częstotliwości odświeżania 270 Hz przy czasie reakcji zaledwie 0,5 ms. Ten monitor obejmuje 99 procent gamy AdobeRGB, z obsługą VESA DisplayHDR 600, a także 8-bitowym przetwarzaniem obrazu i lokalnym przyciemnianiem, z których to drugie, zdaniem Acera, powinno zapewniać „głęboką czerń i imponujące światła”. Podobnie jak inne modele powyżej, XB323U GX jest kompatybilny z Nvidia G-Sync. Gdy pojawi się w USA w styczniu 2021 r., Będzie kosztował 900 USD. Acer nie wspomniał, jakiego rodzaju panelu używa ten model.

XB273U NV twierdzi, że ma funkcje, które pomagają twoim oczom. Pasek RGB z tyłu monitora również nie męczy oczu.
: Acer

Jeśli chcesz dać odpocząć oczom podczas gry, Predator XB273U NV zawiera to, co Acer nazywa VisionCare 4.0 (prawdopodobnie wbudowany czujnik), aby automatycznie dostosować jasność monitora i temperaturę barwową. Dodatkowo ten 27-calowy wyświetlacz QHD IPS ma częstotliwość odświeżania do 170 Hz z czasem reakcji 1 ms. Obsługuje treści HDR z certyfikatem DisplayHDR 400 i wiernie odwzorowuje kolory z 95-procentowym pokryciem gamy DCI-P3. Ten model ma z tyłu pasek świateł RGB, które mogą oświetlać ścianę kolorami pasującymi do tego, co jest na ekranie. Acer nie powiedział, czy ten jest kompatybilny z G-Sync. Będzie kosztował 550 USD, gdy pojawi się w USA w styczniu 2021 r.

QHD XV272U KV znajduje się po lewej stronie, a 1080p XV272 LV po prawej.
: Acer

Wreszcie, Acer zapowiada dwa 27-calowe modele Nitro, XV272U KV i XV272 LV. Pomimo podobieństwa w ich nazwach wydają się być bardzo różni.

XV272U KV to 27-calowy panel QHD IPS, który obsługuje częstotliwość odświeżania do 170 Hz i czas reakcji 1 ms. Ten model Nitro ma niektóre z tych samych funkcji VisionCare 4.0, co XB273U NV, w tym możliwość automatycznej regulacji jasności i temperatury barwowej. Kiedy w grudniu pojawi się w USA, będzie kosztował 400 USD.

XV272 LV to panel IPS 1080p, który można podkręcić do częstotliwości odświeżania 165 Hz. Może wyświetlać 90 procent spektrum kolorów DCI-P3. Acer nie podał żadnych innych ważnych szczegółów na ten temat, poza tym, że będzie kosztował 280 USD, gdy zostanie uruchomiony w grudniu w USA.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook