GryNowości

Acer przedstawia laptopy Aspire 5 i Aspire 7 z procesorem AMD Ryzen

Acer Aspire 5 często jest wysoko oceniany jako jeden z najlepszych tanich laptopów, jakie można kupić. Ale recenzje były w tym roku podzielone – ludziom bardziej podobał się model AMD niż Intel. Dlatego jestem podekscytowany, że firma odświeża dwa modele Aspire, aby były wyposażone w zupełnie nowe procesory mobilne AMD z serii Ryzen 5000.

Aspire 7 łączy układ Ryzen z procesorem graficznym Nvidia GeForce GTX 1650. To w żaden sposób nie sprawia, że ​​Aspire jest laptopem do gier, ale pozwoli na lekkie gry i pracę z mediami w podróży. Waży 4,73 funta (2,15 kg) i może być wyposażony w maksymalnie 32 GB pamięci DDR4 i 1 TB pamięci masowej PCIe SSD. I obsługuje Wi-Fi 6 (802.11ax).

Acer zapewnia również oprogramowanie poprawiające jakość oglądania na 15,6-calowym wyświetlaczu FHD Aspire 7. Według firmy Acer Color Intelligence i Acer ExaColor dostosowują gamma i nasycenie w czasie rzeczywistym, aby „dostarczać bardzo dokładne obrazy”.

Osoba siedzi w miejscu pracy zaśmieconym technologią.  Piszą na Acer Aspire 7 lewą ręką, a prawą trzymają płytę główną.

Żałuję, że korzystanie z czegokolwiek nie sprawiało mi takiej przyjemności, jak ta osoba lubi używać swojego Acer Aspire 7.
: Acer

Aspire 5 jest jeszcze solidniej w przedziale budżetowym; Acer twierdzi, że jest skierowany do blogerów amatorów, fotografów i studentów.

Aspire 5 wymienia układ Nvidia na podstawowe procesory graficzne AMD Radeon RX 640 (również niezalecane do zadań wykraczających poza podstawową grę). Możesz także uzyskać do 24 GB pamięci i 1 TB pamięci masowej M.2 PCIe SSD NVMe i / lub 2 TB HDD. 15,6-calowy wyświetlacz FHD IPS jest wyposażony w technologię Acer BlueLightShield, która ma zmniejszyć zmęczenie oczu. Podobnie jak jego brat ze średniej półki, to urządzenie oferuje również „superszybki transfer danych” (chociaż Acer nie zapewniał określonej prędkości) i obsługuje dwuzakresowe Wi-Fi 6 (802.11ax).

Dwoje rodziców i małe dziecko oglądają treści na Acer Aspire 5 w łóżku.  Pies łapie jednego z członków.

Dzięki dużemu ekranowi i przystępnej cenie Aspire 5 może być dobrym wyborem dla dzieci i rodzin.
: Acer

Oba modele oferują również wiele trybów chłodzenia, co oznacza, że ​​możesz dostosować wydajność wentylatora w zależności od wykonywanego zadania i ilości dźwięku, który chcesz usłyszeć. Jest to powszechna cecha laptopów z wyższej półki do gier i tworzenia treści. Oznacza to, że możesz podkręcić chłodzenie, wykonując najbardziej wymagającą pracę, bez potrzeby słyszenia, jak wentylatory pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Oba modele Aspire pojawią się w Ameryce Północnej w marcu. Aspire 7 zaczyna się od 749,99 $, a Aspire 5 od 549,99 $. Oba będą również dostępne w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce w lutym, podczas gdy Aspire 5 pojawi się w Chinach w tym miesiącu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook