Oprogramowanie

Adaptacyjne oświetlenie Apple HomeKit jest dostępne dla żarówek Philips Hue

Żarówki Philips Hue mogą teraz automatycznie dostosowywać oświetlenie w ciągu dnia, gdy są używane z HomeKit, dzięki aktualizacji, która dodaje obsługę nowej funkcji Adaptive Lighting firmy Apple. Publikacja holenderska iCulture jako pierwszy poinformował o wdrożeniu i od tego czasu potwierdziliśmy, że aktualizacja zaczęła się pojawiać w Holandii, ale nie widzimy jej jeszcze w USA. Ta funkcja działa z lampami Philips Hue White & Color Ambiance i White Ambiance, które są dostępne w różnych formatach.

Po zaktualizowaniu aplikacja Hue wyświetla komunikat wyjaśniający, jak działa Adaptive Lighting. „Światła dobiorą odpowiedni kolor do odpowiedniej pory dnia. Ściemnianie świateł zapewni cieplejsze światło ”, mówi, opisując nową funkcję HomeKit wprowadzoną w iOS 14.„ Światła zawsze powracają do tego koloru po wyłączeniu i włączeniu zasilania ”. Na przykład światła mogą mieć cieplejszy kolor rano lub chłodniejszy odcień około południa.

Po zainstalowaniu aktualizacji w aplikacji Home pojawi się wyskakujące okienko.
Zrzut ekranu: Philips Hue

Z tej funkcji można korzystać w przypadku lamp Philips Hue White & Colour Ambiance i White Ambiance.
Zrzut ekranu: Philips Hue

Wprowadzenie Adaptive Lighting z żarówkami Hue następuje po tym, jak Eve dodała obsługę tej funkcji do paska świetlnego.

Oświetlenie adaptacyjne jest dostępne w wersji 1941132070 oprogramowania sprzętowego Philips Hue Bridge. Aby zaktualizować sprzęt, przejdź do menu Ustawienia aplikacji Hue, wybierz Aktualizacja oprogramowania i dotknij Aktualizuj, gdy będzie dostępna. Następnie uruchom aplikację Home, w której pojawi się komunikat, że funkcja jest dostępna, jeśli masz zgodne światła Hue.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook