Gry

AirPods Max firmy Apple są tańsze o prawie 100 USD w Best Buy i Amazon

Słuchawki nauszne AirPods Max firmy Apple są dziś tańsze niż kiedykolwiek w sklepach Best Buy i Amazon. Zwykle w ostatnich tygodniach około 500 USD każda opcja koloru kosztuje 455 USD (Best Buy ma każdy kolor w tej cenie, podczas gdy wybór Amazon jest nieco bardziej nierówny). Są droższe niż wiele konkurencyjnych słuchawek z redukcją szumów, takich jak Sony i Bose, ale mają niezrównaną jakość wykonania i materiałów, a także solidną wydajność pod niemal każdym względem. Ten spadek ceny sprawia, że ​​jego drobne wady są nieco bardziej usprawiedliwione, na przykład wymaga kabla za 35 USD, jeśli chcesz słuchać muzyki za pomocą przewodu, a jego futerał nie jest tak świetny.

Apple AirPods maks.

AirPods Max firmy Apple charakteryzują się wzorową jakością wykonania, fenomenalnym dźwiękiem i nadążają za najlepszymi funkcjami redukcji szumów.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to najnowszy remaster, który trafił na Nintendo Switch, i możesz już zaoszczędzić 10 USD na wersji gry opartej na nabojach od renomowanego sprzedawcy w serwisie eBay. Zwykle 60 dolarów, teraz jest to 50 dolarów. Wpis w Zelda franczyza pierwotnie wydana na Wii w 2011 roku, a jedną z największych zmian w remasterze jest nowa opcja grania bez sterowania ruchem. Nintendo wprowadziło również kilka innych ulepszeń jakości życia, w tym lepszą wydajność. Od Oddech Dzikich 2 nie zostanie wydane w najbliższym czasie, to może cię zatrzymać.

Możesz liczyć na to, że poinformujemy Cię, gdy Kindle Paperwhite firmy Amazon — prawdopodobnie najlepszy e-czytnik pod względem ceny i funkcji — trafi do sprzedaży. Cóż, czas znów nadszedł i teraz możesz uzyskać model z mi z 8 GB miejsca za 85 USD (45 USD taniej). To odpowiada najniższej dotychczas cenie. Jeśli wolisz więcej miejsca na audiobooki, model 32 GB z mi kosztuje tylko 105 USD (55 USD zniżki). Każdy model jest wodoodporny i ma wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, który sprawia, że ​​tekst jest widoczny.

Kindle Paperwhite (8 GB, z obsługą reklam)

Czwarta generacja e-czytnika Paperwhite, który jest wodoodporny i ma lepszy wyświetlacz i lepszą żywotność baterii niż w poprzedniej iteracji.

Nomad, marka akcesoriów do gadżetów, rozpoczęła letnią wyprzedaż, podczas której oferuje 30 procent zniżki na wszystko, co sprzedaje. Są najbardziej znani ze swoich wyrobów skórzanych, takich jak etui, paski do Apple Watch, podkładki ładujące, pokrowce na laptopa, portfele i wiele innych. Jeśli więc potrzebujesz nowej ochrony dla swojej technologii, warto się tam udać i skopiować kod LATO30 wkleić do kasy, jeśli znajdziesz coś, co Ci się podoba.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook