Różności i nowinki technologia

AirPods Pro firmy Apple spadły do ​​180 USD w Amazon i Walmart

Jeśli chodzi o prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne, AirPods Pro firmy Apple są prawdopodobnie najlepszą dostępną opcją. Jeśli zwlekałeś z zakupem AirPods Pro, mając nadzieję na znaczny spadek cen, nadszedł twój czas: flagowe bezprzewodowe słuchawki douszne Apple kosztują teraz tylko 180 USD w Amazon i Walmart. To 69 dolarów mniej niż zwykła cena 249 dolarów.

Chociaż nie jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy, te wkładki douszne, AirPods Pro rzadko są obniżane do wartości niższej niż 190 USD, co czyni to wyjątkową ofertę.

Oprócz innych zalet, AirPods Pro oferują konfigurowalne dopasowanie, które obejmuje trzy różne rozmiary silikonowych końcówek dousznych, co ułatwia ich dopasowanie do uszu. Standardowe słuchawki AirPod mają „jeden rozmiar pasujący do większości”.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Jeśli szukasz pary AirPods, ale nie jesteś zainteresowany modelem Pro, Amazon ma obecnie jedną z lepszych ofert na zwykłe AirPods. Za 110 USD możesz pobrać parę drugiej generacji z przewodowym etui ładującym (kupon stosowany przy kasie). Za 50 USD więcej możesz odebrać parę, która zawiera etui do ładowania bezprzewodowego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook