Różności i nowinki technologia

AirPods Pro firmy Apple spadły do ​​200 USD w Amazon i Staples

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Zarówno Amazon, jak i Staples oferują najlepszą jak dotąd cenę bezprzewodowych słuchawek dousznych Apple AirPods Pro. Zwykle kosztują 250 USD, ale teraz możesz otrzymać 50 USD zniżki. W przeszłości mówiłem, że ten rodzaj rabatu jest rzadki, ale może się to zmienić, ponieważ dwóch sprzedawców detalicznych oferuje obecnie taką ofertę. Dla tych, którzy mogą być nieświadomi, są to słuchawki douszne Apple, które mają funkcję redukcji szumów, a także lepszą jakość dźwięku niż tańsza oferta AirPods.

: Dan Seifert / The Verge

Mały inteligentny zegar Lenovo z portem ładowania USB-A z tyłu i wbudowaną obsługą głosową Asystenta Google kosztuje 40 USD w Best Buy. Zwykle jest to 80 USD, a ta cena jest idealna, jeśli chcesz mieć zegar w domu, który ma trochę spryt, ale jest trochę mniejszy i prostszy. Nie obsługuje aplikacji do strumieniowego przesyłania wideo, takich jak Nest Hub, ale aktualizacja umożliwiła modelowi Lenovo wyświetlanie zdjęć Google.

Super Smash Bros. Ultimate

W weekend podkreśliłem kilka godnych uwagi ofert, które mają miejsce w popularnych grach Switch w Walmart. Wiele z nich wciąż się dzieje, więc udaj się tam, aby zaoszczędzić aż 20 $ na grach, polecam każdemu, kto je kupi.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook