Różności i nowinki technologia

AirPods Pro firmy Apple spadły do ​​200 USD w Staples

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Staples po raz kolejny przecenia słuchawki douszne Apple AirPods Pro do 200 USD, obniżając standardową cenę detaliczną o 50 USD od teraz do 19 września. Sieć detaliczna przeprowadziła podobną tygodniową promocję w sierpniu, ale zapasy zostały wyprzedane w ciągu jednego dnia. Ponieważ jest to najniższa cena, jaką widziały wkładki douszne, ta oferta prawdopodobnie szybko się wyprzeda.

AirPods Pro oferują konfigurowalne dopasowanie, które obejmuje trzy różne rozmiary silikonowych końcówek, dzięki czemu słuchawki są bardziej elastyczne w porównaniu ze standardowymi słuchawkami AirPods, które mają konstrukcję z twardego plastiku, która pasuje do „większości” uszu. W przeciwieństwie do standardowych AirPods, wariant Pro zawiera również aktywną redukcję szumów, lepszą jakość dźwięku oraz etui do ładowania bezprzewodowego. Jeśli posiadasz jakiekolwiek produkty Apple, te wkładki douszne są najlepsze na rynku – mówi mój kolega Chris Welch.

Firma Staples prowadzi również sprzedaż standardowych słuchawek AirPod za 130 USD, obniżając standardową cenę detaliczną o 30 USD. Ale jeśli chcesz naładować te wkładki douszne za pomocą ładowarki bezprzewodowej, powinieneś wydać dodatkowe 35 USD i kupić AirPods z etui do ładowania bezprzewodowego, które teraz kosztuje 165 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook