Gry

AirPods Pro wracają do 190 USD w Woot

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla kogoś w swoim życiu, trudno zawieść z dobrym zestawem słuchawek. Na szczęście wiele najlepszych obecnie dostępnych modeli otrzymało wysokie zniżki w okresie poprzedzającym święta. Dzisiejsze wyjątkowe oferty dotyczą Apple AirPods Pro w Woot za 190 USD (około 220 USD wszędzie indziej). Teraz, gdy AirPods Max za 550 USD to rzecz, Pro nie jest już najdroższym modelem. Warto również dzisiaj podzielić się umową dotyczącą słuchawek Surface Headphones, modelu nausznego z redukcją szumów za 150 USD zamiast zwykłej ceny wywoławczej 200 USD.

Znaleźliśmy również kilka godnych uwagi ofert gier na PS4, które mogą znajdować się na liście życzeń, za którą odpowiadasz.


Słuchawki i wkładki douszne

Woot oferuje AirPods Pro za 190 USD. Kosztują bezpośrednio od Apple 250 USD, chociaż większość detalistów sprzedaje je za około 220 USD. Woot mówi, że Twoje zamówienie dotrze do Bożego Narodzenia. Ten model oferuje redukcję szumów, a także lepszy dźwięk i lepsze dopasowanie niż standardowe AirPods ze względu na ich silikonowe końcówki.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Bezprzewodowe słuchawki Surface nauszne firmy Microsoft z redukcją szumów kosztują tylko 150 USD w Woot. Te nie zostały sprzedane za mniej niż 190 USD w Amazon, więc jest to fantastyczna oferta na nowy zestaw. W porównaniu z konkurencyjnymi słuchawkami Sony i Bose, wyróżniają się one pomysłowymi obrotowymi pokrętłami do regulacji głośności i poziomu redukcji szumów.

Słuchawki Microsoft Surface

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Microsoft Surface pierwszej generacji są nadal godne uwagi ze względu na obrotowe pokrętła na obu nausznikach, jedną do kontrolowania głośności, a drugą do regulacji redukcji szumów.


Najfajniejszy smartwatch Fitbit po raz pierwszy kosztuje 70 USD

Fitbit Sense, smartwatch firmy, który może mierzyć EKG i określać poziomy stresu na podstawie temperatury skóry, kosztuje 260 USD w Best Buy i Amazon. Zwykle kosztuje 330 USD i jest to największy jak dotąd rabat.

Fitbit Sense

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jedna z nowszych wersji produktów Fitbit, Sense obejmuje klirens FD i umożliwia śledzenie poziomu stresu oprócz pomiaru poziomu tlenu we krwi. Zegarek obsługuje również Asystenta Google.


Niektóre gry na PS5 są przecenione

W kilku sklepach, takich jak GameStop, Best Buy, Amazon i Target, można znaleźć zniżki na własne gry PS4, z których większość świetnie gra na PS5. Nie są to najlepsze oferty w historii, ale z pewnością są tańsze niż ich zwykłe ceny wywoławcze. Oto kilka nowszych wersji:

The Last of Us Część II

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja 2013 roku Ostatni z nas co podąża za podróżą Ellie, która podąża ścieżką zemsty.

Duch Tsushimy

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Rozgrywający się pod koniec XIII wieku w Japonii, Duch Tsushimy ma graczy kontrolujących samuraja, którego zadaniem jest ochrona wyspy Tsushima podczas pierwszej inwazji Mongołów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook