GryRTV

AirPods Pro wracają do najniższej ceny w Woot

Apple AirPods Pro po raz kolejny sprzedaje się za 190 USD za pośrednictwem Woot. Te prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z redukcją szumów pierwotnie kosztowały 249 USD, a wielu sprzedawców detalicznych sprzedaje je obecnie za około 200 USD. Widzieliśmy, że ta oferta pojawiła się w okolicach Czarnego Piątku 2020 i chociaż wróciła kilka razy od tego czasu w Woot, nadal jest to najniższa cena, jaką widzieliśmy do tej pory za nowy zestaw. Apple produkuje kilka różnych rodzajów AirPods (w tym nowsze nauszne AirPods Max), ale jest to wysokiej klasy model douszny, który brzmi świetnie i ma funkcję dźwięku przestrzennego.

Woot mówi, że ta umowa potrwa do 15 lutego lub do wyczerpania zapasów.

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki douszne Apple z lepszą jakością dźwięku, redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Best Buy sprzedaje odnowione AirPods Pro za jedyne 170 USD, jeśli chcesz rzucić kostką na używaną (ale wyczyszczoną i sprawdzoną) parę.

Jeśli czekałeś, aż cena spadnie tylko o trochę więcej na najnowszym iPadzie Air firmy Apple z ładowaniem USB-C i poprawioną konstrukcją, miej oko na zielony model 64 GB w Amazon. To 550 USD (10 USD mniej niż poprzednie najlepsze 560 USD), ale Amazon pokazuje, że dostawy są zabezpieczone do 16 marca. To może się zmienić na lepsze lub nie. Tak czy inaczej, to dobry interes.

Dla tych, którzy nie chcą czekać tak długo, iPada Air w kolorze gwiezdnej szarości i błękitu kosztują tylko 10 dolarów więcej za 560 dolarów (oba zwykle kosztują 600 dolarów).

iPad Air (2020, 64 GB, tylko Wi-Fi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Tegoroczny model iPada Air zawiera cieńsze ramki wokół wyświetlacza i przeniósł czujnik odcisków palców Touch ID do przycisku zasilania, który znajduje się w górnej części urządzenia.

Razer DeathAdder Essential

Razer DeathAdder Essential nie ma przełączników DPI w pobliżu kółka przewijania.
: Razer

Ta oferta nie jest nowa, ale jeśli szukasz niedrogiej myszy do gier, która uzupełni Twój nowy (lub obecny) komputer do gier, Razer DeathAdder Essential kosztuje tylko 30 USD (regularnie 50 USD) w Amazon. Myślę, że ten projekt jest prawie idealny i, przynajmniej dla mojej dłoni, jest nieskończenie wygodny. Czujnik pozostaje w tyle pod względem najnowszej technologii Razera, ale może to być dobre rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują wielu funkcji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook