Różności i nowinki technologia

Akcje GameStop znów rosły, dopóki tak się nie stało

Wartość akcji GameStop (GME) wzrosła w środę, osiągając szczyt na poziomie 348,50 USD za akcję. Następnie, w przypadku takiego wydarzenia Zdecydowanie nie ma powodu do niepokoju, kilka minut później straciła całkowicie połowę swojej wartości, spadając do 172 USD, Bloomberg raporty. Tak, „stonks” powracają, a GameStop ponownie znajduje się na celowniku amatorskich inwestorów internetowych.

Środowy dramat ostatecznie zakończył się powrotem ceny do 265 dolarów za akcję, ale trudno nie odczuwać déjà vu. Wygląda na to, że to było zaledwie wczoraj, kiedy wszyscy w mieszaninie szoku, rozbawienia i ogólnego zaniepokojenia obserwowali, jak GME osiągnęło 483 dolary za akcję. Wzrost i spadek nie do końca się porównują, ale straty każdego, kto sprzedawał podczas środowego spadku cen, są prawdopodobnie ogromne.

Droga GME od 17 USD w styczniu do 260 USD + w marcu. Zwróć uwagę na szczyty podczas ostatnich dwóch głównych skoków cen.

Posiadanie czegoś, w co zainwestowałeś nagle o 50 procent mniej, nie może być przyjemne, ale tak naprawdę zależy to od tego, kiedy pierwotnie kupiłeś i czy nadal trzymasz: GME było warte 17 USD za akcję w styczniu, ale dzięki inwestowaniu w gonzo, akcje są obecnie sprzedawane za setki dolarów. Pozostaje bezprecedensowe.

Tak jak wcześniej, nie wiadomo, dokąd to będzie dalej, ale myślę, że można bezpiecznie powiedzieć, że to jeszcze nie koniec.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook