Gry

Aktualizacja 1.06 Cyberpunk 2077 jest tutaj, aby zmniejszyć Twój strach przed uszkodzonymi zapisami gry

Cyberpunk 2077 wciąż walczy z okropnymi (i zabawnymi) usterkami, ale deweloper CD Projekt Red dość szybko zabija najgorsze błędy: dzisiejsza właśnie wydana poprawka 1.06 powinna zapobiec nieodwracalnemu uszkodzeniu plików zapisu na komputerze, jeśli ich rozmiar przekracza 8 MB rozmiar. Tak, to był problem przed dzisiejszym dniem.

Na konsoli gra powinna mieć również „mniej awarii” ze względu na „ulepszone zarządzanie pamięcią i stabilność” oraz postać o imieniu Dum Dum (którego nie spotkałem jeszcze osobiście podczas pierwszego uruchomienia gry, proszę mnie nie oceniać, Mam dzieci) nie będzie już znikać w trakcie zadania.

Monit wyświetlany w przypadku uszkodzonego pliku zapisuje plik Cyberpunk 2077.
Obraz: dokument pomocy GOG.com

To cała lista zmian w tej poprawce, więc nie ma powodu, aby przejść do całego dziennika zmian.

13 grudnia firma odniosła się do kontrowersji związanych z niedokończonym stanem gry, obiecując „dwie duże poprawki” w styczniu i lutym, które zajmą się jej straszną wydajnością, w szczególności na PS4 i Xbox One, ale także zapowiedziała, że ​​wyda aktualizacje naprawiające błędy i awarie tak szybko, jak to możliwe. Dostaliśmy łatkę 1.04, która dotyczyła zagrożeń związanych z epilepsją 11 grudnia, łatkę 1.05 18 grudnia, która wyeliminowała mnóstwo błędów, a teraz ta łatka 1.06 pięć dni później.

Chociaż firma zaoferowała zwrot pieniędzy rozczarowanym graczom, nie wydaje się, aby wpłynęło to na ogólny sukces gry: Cyberpunk 2077 sprzedał się w ponad 13 milionach egzemplarzy, licząc nawet te zwroty, więcej niż nadrobił ośmioletni budżet na rozwój i kampanię marketingową.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook