Gry

Aktualizacja Discord na iOS ułatwia kradzież memów z Twittera

Radujcie się złodzieje memów! Najnowsza aktualizacja Discorda na iOS dodaje nową opcję, aby ułatwić zapisywanie obrazów z osadzonych na Twitterze, przydatną, jeśli chcesz zapisywać memy z tweetów upuszczanych na serwerze. Lub, jak podaje dziennik zmian wersji 60.0 aplikacji na iOS, „Moce kradzieży memów wkrótce staną się super-saiyan”. Aby z niego skorzystać, przytrzymaj dany tweet, a następnie wybierz opcję „Zapisz obraz”. Jest to o wiele prostsze niż obejścia, do których ludzie byli wcześniej zmuszani.

Dziennik zmian pokazany w najnowszej wersji Discord na iOS.
Zrzut ekranu: Discord

Nie ma wzmianki o funkcji dla aplikacji Windows lub Android usługi, które również otrzymały aktualizacje w tym tygodniu. Jednak w systemie Android wydaje się, że można już zapisywać obrazy z tweetów, dotykając obrazu, aby wyświetlić go w trybie pełnoekranowym, a następnie używając przycisku pobierania u góry ekranu. Chociaż nowa funkcja iOS umożliwia pobieranie statycznych obrazów, wygląda na to, że nie działa z GIFami.

Oprócz nowej funkcji dla złodziei memów, Discord obsługuje teraz udostępnianie ekranu mobilnego na iPadzie, „więc możesz teraz wspólnie tworzyć grafikę, grać w gry mobilne na tablecie i oglądać, jak Robert po raz piąty źle odrabia lekcje matematyki w zaciszu Twoje łóżko.” Możesz przeczytać pełną listę zmian w menu ustawień Discord na komputerze i telefonie komórkowym.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook