NowościOprogramowanieTelefony

Aktualizacja Google Pixel obejmuje funkcje udostępniania nagrań dźwiękowych

Najnowsza funkcja Google dla telefonów Pixel ułatwia udostępnianie nagrań dźwiękowych, dodaje lepszą integrację z akcesoriami do obudowy podwodnej i zawiera kilka innych aktualizacji w zgrabnym małym pakiecie dla właścicieli Pixela. Aktualizacja jest dostępna od dziś dla niektórych właścicieli telefonów Pixel 3 i nowszych, a innych będzie dostępna przez następne dwa tygodnie.

Po pierwsze, nagrania wykonane za pomocą aplikacji Recorder będą teraz archiwizowane na recorder.google.com, gdzie można je udostępniać każdemu. Witryna odkryta w zeszłym tygodniu przez 9to5Google, oferuje te same funkcje transkrypcji i wyszukiwania, które są zawarte w samej aplikacji. Jest trochę podobne do Otter.ai, narzędzia do transkrypcji spotkań Zoom.

Aktualizacja obejmuje również lepszą obsługę podwodnej obudowy telefonu sprzedawanej przez Kraken Sports. Obudowa, która jest uniwersalnym akcesorium za 325 USD, który umożliwia korzystanie z aparatu telefonu pod wodą, pozwoli teraz właścicielom Pixela na korzystanie z własnej natywnej aplikacji aparatu zamiast aplikacji Kraken. Powinno to skutkować wyższą jakością zdjęć podwodnych, ponieważ natywna aplikacja jest w stanie przechwycić i przetworzyć więcej danych niż aplikacje innych firm.

Obrazy: Google

Inne drobne aktualizacje obejmują nowy ekran przed snem, gdy telefon jest umieszczony na stojaku Pixel Stand, a także trzy nowe opcje tapet z ilustracjami z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet 8 marca, które faktycznie wyglądają fajnie; zilustrował je hiszpański duet Cachetejack. Wreszcie, Smart Compose – funkcja, która automatycznie sugeruje słowa i frazy podczas pisania – jest dostępna dla wielu aplikacji do przesyłania wiadomości, w tym Wiadomości na Androida, WhatsApp, Facebook Messenger i Slack.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook