Różności i nowinki technologia

Aktualizacja One UI 3.1 firmy Samsung wprowadza niektóre funkcje aparatu S21 do zeszłorocznych flagowców

Samsung ogłosił, że najnowsza aktualizacja oprogramowania One UI 3.1 jest wdrażana w niektórych starszych telefonach. Aktualizacja przeniesie niektóre z nowszych funkcji oprogramowania Galaxy S21 do zeszłorocznych flagowców Samsunga, w tym telefonów Galaxy S20, Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip.

Większość nowych funkcji koncentruje się na przeniesieniu niektórych ulepszeń oprogramowania, które Samsung zadebiutował w aparacie z linii S21, z powrotem do starszych urządzeń. Obejmują one opcję „ulepszonego pojedynczego ujęcia”, która automatycznie przechwytuje i generuje różnorodne zdjęcia i filmy za pomocą jednego kliknięcia, inteligentne narzędzie do wymazywania obiektów do szybkiego usuwania niechcianych części zdjęć oraz opcję korzystania z telefonu oddzielny mikrofon Bluetooth do jednoczesnego nagrywania dźwięku.

Funkcja gumki obiektów firmy Samsung
: Samsung

Aktualizacja zbliża modele S20 / S20 Plus i S21 / S21 Plus – które już współdzieliły praktycznie identyczny sprzęt kamery – jeszcze bliżej siebie pod względem ogólnej funkcjonalności, chociaż nadal istnieją pewne funkcje, które pozostają ekskluzywne dla nowszego urządzenia, takie jak widok reżysera funkcja ułatwiająca podgląd i przełączanie między różnymi soczewkami.

Do urządzeń z 2020 r. Dodawany jest również system „Eye Comfort Shield” firmy Samsung, który automatycznie dostosowuje emisję niebieskiego światła w telefonach w zależności od pory dnia. Dostępna jest również opcja Private Share, oparta na technologii blockchain firmy Samsung, która umożliwia bezpieczniejsze wysyłanie plików i zdjęć.

Aktualizacja One UI 3.1 rozpocznie się dziś wieczorem „w wybranych regionach”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook