Gry

Alexandria Ocasio-Cortez Storms Twitch | WIRED

Rozmowa Pikera również była wylewna. – Cóż za wspaniały dzień – powiedział Piker, uśmiechając się do kamery. Trwała rozmowa: „TOP QUEEN ON TWITCH” i „LET’S GOOOOOO” towarzyszyły płaczącym twarzom Pepe the Frog. Grała marines. Następnie Anys wszedł na żywo. „Jestem tak podekscytowany, że chcę zwymiotować” – powiedziała do 30 000 widzów. „Myślę, że to najfajniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem w życiu” – powiedziała.

Następnie przyszedł Ocasio-Cortez. „To dość szalone” – powiedziała od małego kwadratu u dołu ekranu do 163 000 widzów na żywo. Wkrótce nadejdzie 200 000 więcej. Przyznając, że właśnie zaczęła grać Pośród nas W poniedziałek wieczorem Ocasio-Cortez opisała, jak podczas dwóch nieplanowanych godzin w poniedziałek wpadła na Best Buy z prośbą o kamery internetowe i mikrofony. Nie było ich z powodu pandemii, więc zleciła pracę swojej społeczności. U podstaw.

„Czy to dziwne, że nazywamy Cię AOC?” – zapytał Piker. „Możecie nazywać mnie AOC. Mike Pence nie może nazywać mnie AOC – odpowiedziała ze śmiechem. Trochę rozwiązała problemy z dźwiękiem, korzystając z informacji zwrotnych z czatu.

W pierwszym meczu Ocasio-Cortez został nazwany oszustem, którego zadaniem było zamordowanie i sabotowanie jej kohorty. „Nie!!!” krzyknęła. “O mój Boże. O mój Boże.” Ukryła twarz w dłoniach. Zwierzyła się, że w czasach, gdy zajmowała się organizacją społeczną, ktoś zapytał, czy kiedykolwiek rozważała podjęcie polityki. „Och, nie ma mowy”, powiedziała wtedy. Kiedy zapytali, dlaczego powiedziała: „To dlatego, że jestem złym kłamcą”.

Ocasio-Cortez zabiła swojego pierwszego gracza, piosenkarkę i autorkę tekstów Maię „mxmtoon” i przypadkowo sama zgłosiła to grupie, co jest możliwe, że jest za to odpowiedzialna. Gdy debatowali, kim był oszust, Ocasio-Cortez ukrył twarz w dłoniach. W następnej rundzie, po długich obradach, zabiła Anys, królową pszczół Twitcha, która ma ponad 6 milionów obserwujących. Po tym, jak Ocasio-Cortez wbił jej nóż w plecy, Anys zaakceptowała jej los: „To był zaszczyt. To było zaszczyt ci służyć. ” Kłania się.

Czytaj więcej

Ocasio-Cortez nie jest obcy Twitchowi. W styczniu zeszłego roku wpadła na Donkey Kong 64 streamuj, aby zbierać pieniądze dla transpłciowych dzieci wraz z grami YouTuber Harry „Hbomberguy” Brewis. Jeszcze w lipcu, po uruchomieniu przez wojsko kanałów Twitcha w celu rekrutacji graczy, Ocasio-Cortez wprowadził poprawkę zakazującą „wykorzystywania funduszy na rekrutację za pośrednictwem platform gier wideo i e-sportowych”. (Izba przegłosowała.). Ocasio-Cortez również nie jest nowością w grach. Uplasowała się na przyzwoitym poziomie Silver III w League of Legends, chociaż mówi, że od jakiegoś czasu nie grała, a w maju dzwoniła do wirtualnego domu Animal Crossing: New Horizons wyspy graczy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook