FotoNowości

Amazon aktualizuje Echo Show 8 i 5 o lepsze kamery

Amazon odświeża kilka produktów z linii Echo: Echo Show 8 i Echo Show 5, a także dodaje edycję dla dzieci Echo Show 5. Dużą nową funkcją w obu modelach jest aparat, ale ulepszenie jest bardziej imponujące na większym Echo Show 8. Ma teraz ten sam 13-megapikselowy czujnik, który znajdziesz w Echo Show 10. Zamiast przesuwać ekran tak, aby wskazywał na Ciebie tak, jak robi to 10, Echo Show 8 zapewnia szerszy, Pole widzenia 110 stopni. W tym zakresie wykonuje sztuczkę panoramowania i powiększania, aby obiekty były wyśrodkowane w kadrze.

Aby zasilić tę sztuczkę i kilka innych nowych funkcji oprogramowania, Amazon twierdzi, że w Echo Show 8 jest nowy „ośmiordzeniowy” procesor. W przeciwnym razie jest to ten sam Echo Show 8, który sprawdziliśmy w 2019 roku, z dwoma głośnikami i wyborem jednego biały lub grafitowy. Nadal sprzedaje się w tej samej cenie, 129,99 USD.

Inne sztuczki oprogramowania obejmują użycie kamery do wykrycia, czy do pokoju wszedł człowiek, a następnie włączenie tych informacji do rutynowych czynności (takich jak włączenie światła). Amazon podkreśla, że ​​jest to funkcja tylko do wyrażenia zgody, a nawet wymaga od użytkowników ręcznego wpisania kodu podczas konfiguracji, aby upewnić się, że naprawdę chcą ją włączyć. Lokalnie wykrywa również ludzkie kształty.

Nowy Amazon Echo Show 8 zachowuje ten sam wygląd i głośniki, co oryginał

Nowy Amazon Echo Show 8 zachowuje ten sam wygląd i głośniki, co oryginał.
: Amazon

Amazon Echo Show 8 ma fizyczną przesłonę kamery

Amazon Echo Show 8 ma fizyczną osłonę prywatności dla aparatu.
: Amazon

Amazon pozwoli również wszystkim urządzeniom Echo 8 i 5 włączyć tryb bezpieczeństwa Alexy, dzięki czemu możesz zdalnie przeglądać kamery z telefonu. Wreszcie, Echo Show 8 otrzymuje nowe efekty AR dla własnej usługi czatu wideo Amazon, w tym „reakcje”, takie jak wypełnienie ekranu sercami lub ustawienie niestandardowego wirtualnego tła.

Jeśli chodzi o mniejszy (i bardziej popularny) Echo Show 5, ulepszenia są mniej imponujące. Kamera podwaja rozdzielczość, z jednego megapikseli do dwóch. Nie będzie miał mocy, aby wykonać tryb śledzenia w aparacie. Jednak Echo Show 5 otrzymuje stały spadek cen; teraz kosztuje 84,99 USD. Występuje w tych samych kolorach węgla drzewnego i bieli, ale dodaje nową niebieską opcję.

Jeśli chcesz wydać 10 USD więcej, możesz otrzymać Echo Show 5 dla dzieci z dzikim nadrukiem na tylnej tkaninie. Te dodatkowe 10 USD obejmuje również rok usług Amazon Kids Plus i dwuletnią gwarancję na wszelkie szkody, które Twoje dziecko może wyrządzić w urządzeniu.

Nowy Amazon Echo Show 5 w kolorze niebieskim.

Nowy Amazon Echo Show 5 w kolorze niebieskim.
: Amazon

Nowy Amazon Echo Show 5 Kids

Nowy Amazon Echo Show 5 Kids.
: Amazon

Wszystkie trzy wersje programu Echo Show powinny być dostępne do zamówienia natychmiast, ale wysyłka może zająć kilka tygodni – wydaje się, że nawet Amazon nie jest w pełni odporny na niedobory chipów. Jeśli chodzi o fanów kuli Echo Spot, nie widzi ona dziś żadnych aktualizacji i najprawdopodobniej nie wróci – Amazon mówi nam, że większość klientów po prostu zdecydowała się na Echo Show 5.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook