Gry

Amazon Echo Buds powrócił do najniższej ceny 90 USD

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Bezprzewodowe słuchawki douszne Echo Buds firmy Amazon są tańsze o 40 USD w Amazon, co sprowadza je do najniższej dotychczas ceny 90 USD. To nie pierwszy raz, kiedy widzimy tę ofertę, ale nie zdarza się to regularnie. (Zdarzyło się to już raz w styczniu 2020 r.) Jeśli jesteś na rynku bezprzewodowych wkładek dousznych, są one szczególnie korzystne, jeśli szukasz solidnego zestawu słuchawek redukujących hałas. Wykorzystują technologię redukcji szumów Bose, która pomaga blokować dźwięk, a także są warte swojej ceny dzięki doskonałej jakości dźwięku i wygodnemu dopasowaniu.

Kontrola

: Remedy Entertainment

Kilka witryn oferuje zniżki na wersję Steam Control Ultimate Edition, ale najlepszy, jaki dotychczas widziałem (dzięki Slickdeals) dzieje się w Newegg. Możesz uzyskać cyfrowy klucz do gry za 26 USD, korzystając z kodu oferty CNTRLUTM przy kasie. (Aby skorzystać z oszczędności, musisz podać swój adres e-mail). Gra kosztuje 40 $ bez żadnej umowy, więc dostajesz prawie 40% zniżki na ostateczną edycję Kontrola który obejmuje wszystkie aktualizacje i rozszerzenia do pobrania.

: Dan Seifert / The Verge

Google’s Home Max jest obecnie największym inteligentnym głośnikiem firmy i można go kupić za 100 USD zniżki w Google Store, co daje 199 USD. To prawie najniższa cena, jaką widzieliśmy dla tego modelu, a jeśli chcesz mocnego dźwięku, warto to rozważyć.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook