Telefony

Amazon Echo Show 8 kosztuje obecnie 75 USD u kilku sprzedawców detalicznych

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz okazji na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Wielkanoc jest w niedzielę, a jeśli obchodzisz święta, ale nie będziesz mógł odwiedzić swojej rodziny w tym roku, rozmowa z Zoomem jest świetnym substytutem, aby upewnić się, że nadal możesz łączyć się z najbliższymi. Kilka urządzeń obsługuje Zoom, w tym Amazon Echo Show 8, który jest w sprzedaży za 75 USD w Amazon, Best Buy i Target. Zwykle to urządzenie kosztuje 130 USD.

Amazon Echo Show 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny wyświetlacz Amazon za 130 USD wyposażony w jasny i ostry 8-calowy wyświetlacz.

Amazon przecenia również tablety Fire HD 8, obniżając zwykłe ceny detaliczne o 30 USD. Możesz kupić tablet Fire HD 8 za jedyne 60 USD lub możesz kupić Fire HD 8 Plus za 80 USD. W przeciwieństwie do poprzednich modeli Fire HD 8, najnowsze tablety mają port USB-C do szybszego ładowania, a HD 8 Plus obsługuje również ładowanie bezprzewodowe.

Amazon Fire HD 8 (2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Linia 8-calowych tabletów Amazon Fire HD z 32 GB pamięci (plus obsługa microSD). Podstawowy model kosztuje do 60 USD w Amazon lub 80 USD, jeśli szukasz Fire HD 8 Plus, który obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

Bezprzewodowa ładowarka Nomad Base Station Pro Qi umożliwia łatwe ładowanie wielu urządzeń jednocześnie, bez konieczności zwracania uwagi na to, jak je odkładasz. Zwykle oferuje 200 dolarów, które oferuje Nomad Skraj Czytelnicy mają możliwość zakupu tej podkładki ładującej za jedyne 100 USD przed opodatkowaniem. Po prostu wejdź na stronę Nomad i przy kasie wprowadź kod promocyjny VOX zastosować zniżkę.

Stacja bazowa Nomad Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Bezprzewodowa ładowarka Nomad Base Station Pro Qi zawiera wiele cewek ładujących Aira FreePower, które pozwalają na cienką konstrukcję bez uszczerbku dla wydajności. Jego konstrukcja pomaga marnować mniej energii i generować mniej nadmiaru ciepła w porównaniu z większością innych opcji.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook