Różności i nowinki technologia

Amazon goli wąsy, które uniosły brwi

Amazon po cichu wprowadził niewielką aktualizację swojej nowej ikony aplikacji, która zadebiutowała w styczniu, która zmienia kolorowy pasek taśmy na ikonie, która niefortunnie przypomina wąsy w stylu szczoteczki do zębów.

Wąsy ze szczoteczki do zębów zostały pierwotnie spopularyzowane przez komików, takich jak Charlie Chaplin na początku XX wieku, zanim na zawsze skojarzono je z nazistowskim dyktatorem Adolfem Hitlerem.

Amazon wprowadził pewne zmiany w ikonie po opiniach klientów od pierwszego wdrożenia, zanim wprowadził ostateczny projekt na całym świecie. Rzecznik Amazon skomentował, że „Amazon zawsze szuka nowych sposobów, aby zachwycać naszych klientów. Zaprojektowaliśmy nową ikonę, aby wywołać oczekiwanie, podekscytowanie i radość, gdy klienci rozpoczynają podróż na zakupy na telefonie, tak jak robią to, gdy widzą nasze pudełka na progu ”.

To zmiana, która ma sens. Reklamy Amazona przedstawiają opadającą strzałkę od A do Z, która zdobi jej opakowanie jako śpiewające usta, aw tym świetle poszarpana krawędź i szerokość niebieskiej taśmy na poprzednim projekcie ikony wyglądają niewygodnie podobnie do wykończenia tonalnego.

Zaktualizowana ikona wygląda tak, aby całkowicie uniknąć problemu, zamieniając klej w stylu wąsów na dwukolorowy złożony kawałek taśmy, który nawiązuje do (przypuszczalnej) radości z rozrywania paczki Amazon zamiast jednego z najbardziej brutalnych dyktatorów współczesności historia.

Zespół projektantów Amazona może jednak odczuć pociechę, dołączając do opowieści o współczesnych firmach, które zostały zmuszone do cyfrowego golenia kontrowersyjnych wąsów. Ponadto nowa ikona ma już znacznie korzystniejsze porównania: najwyraźniej taśma kątowa teraz wygląda Avatar: Ostatni Władca WiatruZamiast tego jest Aang.

Aktualizacja 1 marca, 16:18: Dodano komentarz Amazon do zaktualizowanego logo ikony aplikacji.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook