Oprogramowanie

Amazon Music ma teraz tryb samochodowy, który ułatwia korzystanie z niego podczas jazdy

Aplikacja mobilna Amazon Music otrzyma nową funkcję, która nieco ułatwi korzystanie z niej podczas jazdy. Tryb samochodowy to uproszczona wersja interfejsu Amazon Music, zawierająca większe przyciski, sugerowane listy odtwarzania i albumy oraz łatwy dostęp do Alexy.

Po włączeniu tryb samochodowy jest podzielony na dwie sekcje. Górna część u góry telefonu jest poświęcona sterowaniu odtwarzaniem, takim jak odtwarzanie, wstrzymywanie i pomijanie, podczas gdy dolna sekcja zawiera kolekcję sugestii muzycznych, między którymi można przełączać się za pomocą machnięcia lub stuknięcia. Jeśli tryb głośnomówiący brzmi lepiej (i prawdopodobnie powinien, jeśli próbujesz bezpiecznie prowadzić), możesz uruchomić Alexę w prawym dolnym rogu dotknięciem lub używając polecenia głosowego Alexa („Hej Alexa, zagraj w Eltona Johna” ).

Tryb samochodowy nie dodaje żadnej nowej funkcji do Amazon Music, ale jego zmiany w interfejsie użytkownika mogą ułatwić przełączanie utworów lub przejście do nowej listy odtwarzania bez konieczności odrywania uwagi od drogi. Podobnie jak własne podejście Spotify do uproszczonego sterowania samochodowego, Amazon Music można ustawić tak, aby przełączał się w tryb samochodowy, gdy tylko rozpozna, że ​​telefon łączy się z Bluetooth w samochodzie. Dla każdego, kto ma starszy samochód, tryb samochodowy można również włączyć w ustawieniach.

Amazon Music może nie być tak popularny jak Spotify czy Apple Music – jest w drodze z ponad 55 milionami subskrybentów od stycznia 2020 r. – ale w przypadku rosnącej usługi, którą można łatwo wypróbować, jeśli masz już subskrypcję Amazon Prime, każda nowa funkcja ma możliwość pomóc wielu ludziom. Tryb samochodowy jest teraz dostępny w Amazon Music na iOS i Android.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook