Różności i nowinki technologia

Amazon pozwala teraz wysyłać SMS-y do Alexy na iOS, aby prosić o rzeczy, zamiast używać tylko głosu

Amazon testuje nową funkcję dla swojej aplikacji iOS Alexa: możliwość wpisywania poleceń Alexa, zamiast zadawania pytań lub próśb, mówiąc głośno.

„Pisanie z Alexą to funkcja podglądu publicznego dostępna dla klientów aplikacji iOS Alexa, która umożliwia interakcję z Alexą bez użycia głosu, co oznacza, że ​​wszystko, co obecnie można powiedzieć Alexa, można teraz pisać również za pomocą aplikacji mobilnej Alexa. Typ z Alexą jest dostępny dla klientów iOS w USA ”- powiedział rzecznik Amazon.

Nowa funkcja – po raz pierwszy zauważona przez Ambient – jest dostępny dla użytkowników iOS w aplikacji Alexa. Aby uzyskać do niego dostęp, wystarczy dotknąć ikony klawiatury, która pojawia się teraz w lewym górnym rogu głównego menu aplikacji. Wpisane na maszynie polecenia powinny działać identycznie jak komendy werbalne, chociaż Amazon zauważa, że ​​nadal jest to publiczna wersja zapoznawcza, a Alexa „wciąż to rozumie”. Innymi słowy, może być błąd lub dwa.

Możliwość wysyłania próśb do asystenta cyfrowego nie jest nowym pomysłem (zarówno Asystent Google, jak i Siri firmy Apple oferują to od lat), ale dobrze jest zobaczyć, że Amazon pracuje nad zaoferowaniem podobnej opcji dla Alexy.

Na razie Type with Alexa jest dostępny w publicznej wersji zapoznawczej dla użytkowników iOS. Amazon jeszcze nie powiedział, kiedy wyda ostateczną wersję tej funkcji lub kiedy będzie dostępna na innych platformach, takich jak Android.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook