Różności i nowinki technologia

Amazon Prime Day 2020: 13 najlepszych ofert w domu, na świeżym powietrzu i zabawkach

Amazon Prime Day wygląda zupełnie inaczej w tym roku, z wielu powodów. To jeszcze nie lipiec, a od miesięcy trwa pandemia, która spowodowała, że ​​wielu z nas zostało w domu i trochę mocniej uszczypnęło sobie grosze. Tutaj, w zespole WIRED Gear, przejrzeliśmy tysiące ofert, aby znaleźć sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na niektórych z naszych ulubionych whizbangów i gadżetów. Jeśli szukasz sposobów, aby trochę ułatwić gotowanie lub zmotywować się do ruchu, czytaj dalej.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime, aby uzyskać większość tych ofert.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty kuchenne i domowe

: Amazon
  • iRobot Roomba 692 za 200 USD (117 USD zniżki): Za każdym razem, gdy odkurzacz iRobot zbliża się do 200 USD, to dobry interes. Chociaż jest to starszy model, nadal ma mocny silnik, światowej klasy nawigację i funkcje takie jak Dirt Detect do wykrywania obszarów o dużym natężeniu ruchu, których wciąż jeszcze nie widziałem w droższych robotach odkurzających.

  • Zestaw toreb wielokrotnego użytku Stasher za 38 USD (12 USD zniżki): Te silikonowe torby wielokrotnego użytku, które można myć w zmywarce, są ulubionymi produktami całego personelu WIRED. Ten pakiet zawiera torby w różnych rozmiarach, które trwają wiecznie i są łatwe do czyszczenia i uszczelniania.

  • Instant Pot Aura 8QT Multicooker za 70 USD (79 USD zniżki): Czy to nawet Prime Day bez natychmiastowej puli? Aura nie jest szybkowarem Instant Pot, ale może piec w piekarniku i piec, czego inne wersje nie mogą.

  • Inteligentna wtyczka Kasa za 20 USD (10 USD zniżki): Czy starasz się, aby Twój dom był trochę bardziej energooszczędny i zmniejszył rachunki za ogrzewanie o kilka dolarów? Inteligentna wtyczka, która pozwala wyłączyć całą stację roboczą, gdy idziesz spać, to łatwy i niedrogi sposób na rozpoczęcie pracy.

  • Żeliwna płyta emaliowana Le Creuset za 90 USD (70 USD zniżki): Amazon oferuje obecnie do 40 procent zniżki na wiele przyborów kuchennych. Rzadko zdarza się, aby tak prestiżowa marka naczyń kuchennych jak Le Creuset mocno to dyskontowała. Patelnia jest przydatna do wszystkiego, od wyciskania kanapek po robienie naleśników.

  • Patelnia Tramontina ze stali nierdzewnej za 26 USD (34 USD zniżki): Tramontina to solidna marka średniotonowa; Ja (Adrienne) sama posiadam kilka ich garnków. To jeszcze lepsza okazja z ponad 50-procentową zniżką.

Oferty piękności

: Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook