NowościTelefony

Amazon Prime Day 2020: 33 najlepsze oferty w domu, na zewnątrz, na zabawki (dzień 2)

Amazon Prime Day wygląda zupełnie inaczej w tym roku, z wielu powodów. To jeszcze nie lipiec, a od miesięcy trwa pandemia, która spowodowała, że ​​wielu z nas zostało w domu i trochę mocniej uszczypnęło sobie grosze. Tutaj, w zespole WIRED Gear, przejrzeliśmy tysiące ofert, aby znaleźć sposób na zaoszczędzenie pieniędzy na niektórych z naszych ulubionych whizbangów i gadżetów. Jeśli szukasz sposobów, aby trochę ułatwić gotowanie lub zmotywować się do ruchu, czytaj dalej.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime, aby uzyskać większość tych ofert.

Zaktualizowano 14 października: to oficjalnie 2 dzień premiery. Ostatni dzień, jeśli liczysz. Usunęliśmy wygasłe rabaty i dodaliśmy cztery nowe oferty.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty odkurzaczy robotów

: Roborock
  • iRobot Roomba 692 za 200 USD (117 USD zniżki): Za każdym razem, gdy odkurzacz iRobot spada blisko 200 USD, to dobry interes. Chociaż jest to starszy model, nadal ma mocny silnik, światowej klasy nawigację i funkcje, których wciąż nie widziałem w droższych robotach odkurzających – takich jak Dirt Detect, który wyszukuje obszary o dużym natężeniu ruchu i zapewnia im dokładniejsze szorowanie.

  • Robot próżniowy Yeedi K650 za 170 USD (50 USD zniżki): Ja (Adrienne) obecnie testuję tę robotyczną próżnię, która działa zaskakująco dobrze, biorąc pod uwagę jej niską cenę. Nie ma możliwości mapowania, ale nie został również złapany przez typowe pułapki próżniowe robotów, takie jak mój stopień w kuchni. Ma również długi czas działania ponad 2 godziny. Przytnij kupon na stronie, aby zapisać.

  • Roborock S5 MAX Robovac i Mop za 439 USD (110 USD zniżki): Ten robot Robovac z obsługą Alexa jest wyposażony we wbudowany mop i wirtualne mapowanie podłogi, dzięki czemu wie, na których powierzchniach należy używać wody. Roborock nie jest powszechnie znany, ale starszy pisarz Adrienne So mówi, że robią zaskakująco dobre produkty i spodziewa się, że nie będzie to wyjątkiem.

  • Roborock S6 MaxV Robovac z mopem i Lidarem za 600 USD (200 USD zniżki): Dwie kamery, Lidar i specjalny silnik AI sprawiają, że ten robot odkurzający i mop z Roborocka jest jednym z najmniej narażonych na uderzenia w przedmioty gospodarstwa domowego. Jest nawet kompatybilny z Google Home i Alexą, jeśli chcesz kontrolować swoją próżnię za pomocą głosu.

Oferty kuchenne i domowe

: Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook