GryTelefony

Amazon Prime Day 2020: 38 absolutnie najlepszych ofert technicznych

Amazon Prime Day jest na nas. Ponieważ firma rozpoczyna swoje największe święto zakupowe w roku, może być trudno poruszać się po ponad 80 000 dostępnych ofert, a także w ofertach konkurencji, takich jak Walmart, Target i Best Buy.

Zespół WIRED Gear przeszedł przez to wszystko, szukając najlepszych ofert na produkty, które naprawdę lubimy. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić zakupy na wczesne wakacje, czy po prostu chcesz zafundować sobie jakieś przecenione bibeloty lub inne, mamy dla Ciebie ochronę. To są najlepsze oferty, z którymi się spotkaliśmy, zawierające trochę informacji na temat każdego przedmiotu na podstawie naszych doświadczeń.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime, aby uzyskać większość tych ofert.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.*

Oferty na produkty Amazon

: Amazon

Jak zwykle Amazon obniżył ceny wielu własnych produktów i usług, w tym inteligentnych głośników i ekranów, a nawet obniżył ceny członkostwa w usługach premium, takich jak Kindle Unlimited. Zawarliśmy tutaj kilka naszych ulubionych, ale przeczytaj nasze podsumowanie najlepsze oferty urządzeń Amazon po więcej.

  • Kindle Paperwhite za 80 USD (50 USD zniżki): Paperwhite to nasz ulubiony Kindle dla większości ludzi, ponieważ ma lepszy wyświetlacz niż model podstawowy i ma stopień wodoodporności IPX8, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o zabranie go do wanny.

  • Kindle Kid’s Edition 75 USD (35 USD zniżki): Nowy Kindle Kid’s Edition to solidny czytnik ebooków. Kluczowa różnica między tym a standardowym Kindle? Otrzymujesz dwuletnią gwarancję, że Amazon wymieni urządzenie, jeśli Twoje dziecko je złamie. Dostępna jest również roczna subskrypcja Amazon Kids + (wcześniej nazywana FreeTime), a gigant technologiczny wyklucza gry, reklamy i asystentów głosowych. Nie jest wodoodporny.

  • Fire HD 10 za 80 USD (70 USD zniżki): Fire HD 10 to najdroższy tablet Fire firmy Amazon. Ma więcej miejsca na dane, działa szybciej i ma najlepszy wyświetlacz ze wszystkich. Ta umowa dotyczy modelu 32-gigabajtowego z mi.

  • Fire HD 8 Kids Edition za 80 USD (60 USD zniżki): Zawsze uważaliśmy, że tablety dla dzieci Amazon to okazja, z wytrzymałą obudową i bardzo hojną dwuletnią gwarancją bezproblemową. Największą różnicą między nowym Fire HD 8 Kids a poprzednimi wersjami jest dłuższy czas pracy na baterii – och, i zmiana nazwy platformy FreeTime Unlimited na Kids and Kids +.

  • Echo Dot (3. generacji) + inteligentna żarówka Lifx za 19 USD (40 USD zniżki): Ta Echo Dot jest teraz o jedno pokolenie za najnowszym i najlepszym, ale nadal jest zdolnym małym głośnikiem. Bezpłatna inteligentna żarówka zawarta tutaj nie znajduje się na naszej liście najlepszych, ale recenzent WIRED, Medea Giordano, bardzo lubi tę markę. Możesz kontrolować żarówkę za pomocą kropki, którą dostajesz.

Oferty dla domu i kuchni

: Anova Culinary

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook