GryRTV

Amazon Prime Day 2020: jak znaleźć najlepsze oferty techniczne

Oprócz Czarnego Piątku i Cyberponiedziałku, Prime Day stał się jednym z największych zakupów w roku. Jest to dwudniowy odcinek, w którym członkowie Amazon Prime prawdopodobnie znajdą jedne z najlepszych dotychczas cen na popularne produkty techniczne, takie jak gry, konsole do gier, laptopy, telewizory 4K, telefony, akcesoria komputerowe i nie tylko. A ponieważ Prime Day 2020 zbliża się do końca roku, ten tydzień może być dobrym czasem na zdobycie prezentów.

Oczywiście nie wszystkie najlepsze oferty Prime Day 2020 będą dostępne na Amazon. Wielu innych sprzedawców, w tym Target, Best Buy, Walmart i wielu innych, również prowadzi konkurencyjne oferty, o których prawdopodobnie będziesz chciał wiedzieć.

Możesz na nas liczyć, że publikujemy najlepsze oferty, o których musisz wiedzieć, ale jeśli chcesz być jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o spadkach cen produktów, które Cię interesują, zechcesz umówić się z witryna do śledzenia cen. Poniżej zamieściliśmy kilka z naszych ulubionych przykładów, wskazując, w jaki sposób każdy z nich może pomóc w śledzeniu ofert na nieco inne sposoby, dzięki swoim specjalnym funkcjom.

Wszystkie są dostępne bezpłatnie, a po dodaniu produktów, które Cię interesują, możesz spać spokojnie, wiedząc, że nie musisz podejmować żadnych dodatkowych działań, dopóki nie nadejdzie czas na zakup.

CamelCamelCamel to najlepszy tracker dla produktów Amazon

CamelCamelCamel śledzi cenę każdego produktu sprzedawanego na Amazon i może wysyłać powiadomienia, gdy spadną tak nisko, jak chcesz. Gdy produkt osiągnie ustawioną lub niższą cenę, otrzymasz e-maila na ten temat. Ten monitor cen działa tylko dla produktów na Amazon, więc musisz użyć innego poniżej, jeśli chcesz śledzić ruchy cen w Walmart, Best Buy i innych.

Aby śledzić ceny i otrzymywać powiadomienia e-mailem, musisz utworzyć bezpłatne konto. Sugeruję również zainstalowanie rozszerzenia przeglądarki o nazwie The Camelizer, które pozwala zobaczyć trendy cenowe w zależności od produktu i pozwala ustawić żądaną cenę bez konieczności opuszczania Amazon. Jest fantastyczny i łatwy w użyciu.

Gdy tylko jeden z produktów spadnie poniżej kwoty określonej w alercie cenowym, natychmiast otrzymasz wiadomość e-mail. A jeśli masz już listę życzeń zapisaną na Amazon, możesz zaimportować ją do CamelCamelCamel.

Podobnie jak CamelCamelCamel, rozszerzenie przeglądarki Honey może śledzić ceny produktów, które Cię interesują, i ostrzeże Cię, gdy znajdzie ofertę. Jednak w przeciwieństwie do powyższej witryny do śledzenia cen, Honey będzie również przeszukiwać każdą odwiedzaną witrynę w poszukiwaniu kodów ofert, które można zastosować do sumy płatności, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

Honey współpracuje z Amazon i wieloma innymi sprzedawcami i możesz dodawać pozycje do swojej „listy rozwijanej”, która jest po prostu tylko listą życzeń. Na przykład w Best Buy opcja dodania pozycji do listy pojawia się na zdjęciu produktu i możesz wybrać czas trwania oglądania ceny, a także procent rabatu, którego szukasz.

Slickdeals gromadzi jedne z najlepszych ofert w całym Internecie, odkryte przez zespół i społeczność użytkowników. Jego witryna umożliwia również tworzenie alertów ofert na podstawie słów kluczowych, ale działają one nieco inaczej Slickdeals niż w przypadku powyższych witryn.

Możesz wpisać nazwę produktu, na przykład „Nintendo Switch” lub nazwę sprzedawcy, a po dodaniu go do listy otrzymasz powiadomienie o alercie, jeśli spełnia on Twoje kryteria. Możesz ustawić to tak, aby ostrzegało Cię o dosłownie każdej transakcji związanej z Twoim słowem kluczowym, lub możesz odfiltrować oferty, aby otrzymać powiadomienie, jeśli na przykład oferta jest na tyle popularna, że Slickdeals‘na stronie głównej lub jeśli uzyskał wysoką ocenę społeczności.

Jak można się domyślić po nazwie, PC Part Picker pomaga wybrać komponenty PC, które są ze sobą kompatybilne, co sprawia, że ​​już i tak zniechęcające zadanie łączenia konfiguracji komputera PC jest trochę łatwiejsze.

To samo w sobie sprawia, że ​​jest to kluczowe narzędzie, ale jest także doskonałym narzędziem do śledzenia cen, pokazującym szczegółowy wykres, który ilustruje bieżący i wcześniejszy ruch cen dla danego komponentu. Pozwala zbudować komputer swoich marzeń i może powiadomić Cię e-mailem o spadkach cen dużych sprzedawców, takich jak Amazon, Best Buy, Newegg, B&H Photo i nie tylko. W ten sposób możesz, powiedzmy, zdecydować się poczekać z zakupem wszystkiego, aż ten procesor lub karta graficzna spadnie do niższej ceny, o której wiesz, że wcześniej trafiła.

Wyjrzyj poza Amazon

Prime Day to wielkie wydarzenie, które pokazuje obecność detaliczną Amazon, więc oczywiście inne sieci handlowe zwracają na to uwagę. Czasami możesz znaleźć lepsze oferty w Best Buy, Target, Walmart i Newegg. Będziemy kompilować najlepsze wyprzedaże anty-Prime Day, gdy tylko się pojawią. Jeśli sprzedaż Amazon nie obejmuje wszystkiego, co chcesz, lub jeśli chcesz po prostu upewnić się, że otrzymujesz najlepszą ofertę, rozejrzyj się trochę.

Zaufaj ekspertom

Jesteśmy wymagającą gromadą tutaj w The Verge, więc nie martw się, jeśli wybierasz się na Prime Day 2020 bez żadnego przygotowania. Będziemy zbierać najlepsze oferty dotyczące technologii i aktualizować naszą ofertę dzięki nowym przedmiotom z wyprzedaży Lightning, jednocześnie eliminując stare, aby uniknąć rozczarowań. Więc zaznacz 13 i 14 października w swoim kalendarzu, dodaj do zakładek nasze relacje i może zacznij odkładać trochę pieniędzy na wydatki.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook