NowościRTV

Amazon Prime Day 2020: najlepsze oferty, jakie wciąż możesz zdobyć

Kurz opadł po dwóch dniach sprzedaży Amazon Prime Day 2020. Większość umów została zakończona, a ceny w większości powróciły do ​​normalnych stawek. Następna wielka okazja do dużych oszczędności nadejdzie podczas Czarnego Piątku po Święcie Dziękczynienia, za nieco ponad miesiąc.

Ale jeśli nie dostałeś wszystkiego, czego chciałeś od Prime Day 2020, wciąż dzieje się kilka dobrych ofert. Niektóre są w Amazon, a inne w innych sklepach, takich jak Walmart i Best Buy. Nie będziesz potrzebować członkostwa Prime, aby czerpać oszczędności z wciąż trwających transakcji. Potraktuj to jako ostatni huragan Prime Day 2020.

Zanim przejdziemy do wczorajszych ofert, które są nadal dostępne, Daily Steals oferuje świetną ofertę na Apple AirPods Pro, pasując do najlepszej ceny, jaką widzieliśmy tuż przed rozpoczęciem Prime Day. Zwykle 250 dolarów, to 190 dolarów przez ograniczony czas. Wpisz kod VERGEAPRO przy kasie, aby uzyskać tę zniżkę.

Chociaż te AirPods Pro są uważane za nowe, są to modele z otwartym pudełkiem i są objęte roczną gwarancją w ramach Daily Steals. Są wysyłane w oryginalnym opakowaniu detalicznym i zawierają wszystkie akcesoria. Jeśli wolisz kupić nowe pudełko od Walmart ze standardową roczną gwarancją Apple, Apple AirPods Pro kosztuje 200 USD (zwykle 250 USD).

Apple AirPods Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Możesz kupić AirPods Pro w stanie nowym / otwartym w Daily Steals za 190 USD z kodem oferty VERGEAPRO używane przy kasie.

Reszta najlepszych ofert

Zendure SuperTank

Zendure SuperTank ma wiele portów.
: Amelia Holowaty Krales / The Verge

  • Przenośny bank baterii Zendure SuperTank 100W kosztuje 83 USD w Amazon (zwykle 130 USD), jeśli korzystasz z kuponu na stronie, pokonując poprzednią najlepszą cenę o prawie 20 USD.

  • Moto G Stylus (pamięć 128 GB, odblokowana z pełną obsługą operatora) kosztuje 240 USD w Amazon. Zwykle kosztuje 300 USD.

  • Moto G Power (pamięć 32 GB, odblokowana z obsługą operatora GSM / CDMA) kosztuje 135 USD w Amazon, pokonując zwykłą cenę około 200 USD

  • Kup inteligentny wyświetlacz Google Nest Hub Max i nowy Chromecast z Google TV za 245 USD w Target (zwykle 280 USD razem)

  • Laptop Lenovo Yoga C940 (4K, i7, 16 GB RAM, 512 GB) kosztuje 1200 USD w Best Buy (zwykle 1500 USD), czyli 200 USD mniej niż jego poprzednia najlepsza cena

1 komentarz

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook