Nowości

Amazon Prime Day 2021: najlepsze oferty na telefon

Jeśli wstrzymywałeś się z zakupem telefonu Samsung Galaxy w poszukiwaniu oferty, to dzisiaj jest twój dzień. Oferty telefonów Amazon Prime Day 2021 zawierają zniżki na najnowsze modele Galaxy S21, a także kilka godnych uwagi modeli z zeszłego roku. Prime Day to trochę światła na przecenionych telefonach w tym roku, ale możesz także skorzystać z oferty na Motorola Edge, a także z trackerami Tile, dzięki czemu Twoje nowe urządzenie może pomóc Ci mieć oko na swoje rzeczy. Podsumowaliśmy również najlepsze oferty Prime Day, które są teraz dostępne, jeśli szukasz zniżek na inne przedmioty.

Jeśli chodzi o oferty telefoniczne, Galaxy S20 FE i Note 20 Ultra są również zawarte w miksie i nie jest do końca jasne, czy w tym roku zobaczymy wersje tych urządzeń 2021. Firma podobno wstrzymała produkcję S21 FE (FE oznacza Fan Edition) z powodu globalnego niedoboru chipów. Firma może również demokratyzować funkcje rysika w swoim portfolio z najwyższej półki i odchodzić od wydawania dedykowanych urządzeń rysujących, takich jak Note 20 Ultra. Jeśli okaże się, że tej jesieni następcy modeli nie są w kartach, to sprawia, że ​​te oferty są odrobinę słodsze.

Najlepsze oferty telefonów na Prime Day

Najtańszy model z linii S21 ma 6,2-calowy ekran 1080p i częstotliwość odświeżania do 120 Hz.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook