Różności i nowinki technologia

Amazon Prime Day: 25 najlepszych ofert Prime Day, jeśli pracujesz z domu

Jeśli masz szczęście wystarczająco dużo, aby pracować w domu podczas pandemii, prawdopodobnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy modernizowałeś swoją domową stację roboczą. Przetestowaliśmy różne wersje sprzęt do domowego biura które mogą poprawić twoją przestrzeń, z których wiele jest przecenionych w Amazon Prime Day, a także u innych sprzedawców detalicznych prowadzących sprzedaż w całej witrynie. Od stojących biurek po klawiatury – każdy znajdzie coś dla siebie.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Aby uzyskać wiele z tych ofert, potrzebujesz subskrypcji Amazon Prime.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty na biurko i krzesła

: X Krzesło
  • Biurko Flexispot EN1 za 236 USD (12 USD zniżki) –Stuknij przycisk kuponu: Przypnij kupon, aby zobaczyć zniżkę przy kasie. To nie jest niesamowita okazja, ale jest to niedrogie, zmotoryzowane biurko stojące, które spełnia swoje zadanie. Proces instalacji nie jest tak usprawniony, a powierzchnia jest wykonana z przyjaznej dla środowiska płyty wiórowej, ale istnieją trzy niestandardowe wysokości, które można ustawić. Szczególnie podoba mi się to, że się nie chwieje.

  • Potrzebujesz biurka komputerowego za 130 USD (27 USD zniżki): Korzystam z tego biurka codziennie. Złożenie zajmuje około 5 minut i jest przestronne, ale wygląda atrakcyjnie. Powierzchnia jest wykonana z drewna wiórowego, ale jak dotąd jest utrzymywana bez zadrapań i wytrzymuje dużo wagowy.

  • Staples Hyken Mesh Task Chair za 190 USD (47 USD zniżki): Redaktor WIRED Reviews Jeffrey Van Camp używa tego krzesła i lubi je. Siatka utrzymuje się i zapewnia dobry przepływ powietrza, a zagłówek i podparcie lędźwi nie obciążają mięśni. Plus, to się rozkłada. Ta oferta jest również dostępna w Amazon.

  • Staples Ardfield Mesh Back Fabric Chair za 85 USD (45 USD zniżki): To kolejna rekomendacja od Jeffreya. Nie będzie trwać wiecznie, ale jest to dobry, niedrogi wybór, jeśli potrzebujesz tylko czegoś małego z podparciem lędźwiowym.

  • Fotel zadaniowy X-Chair X1 Flex Mesh za 690 USD (100 USD zniżki): Jest to mniejsza wersja krzesła, które testowałem, dzięki czemu jest bardziej idealna dla mniejszych osób (mam 6’4 “). Siateczka zapewnia chłód, ramiona nie opadają, a podparcie lędźwiowe dostosowuje się automatycznie do swojej pozycji. Siedzenie jest bardzo wygodne. Chwyć X2, jeśli jesteś podobny do mnie i potrzebujesz szerszego siedzenia.

Monitoruj oferty

: LG

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook