Różności i nowinki technologia

Amazon Prime Day: 28 najlepszych ofert, jeśli pracujesz w domu (zaktualizowany)

Jeśli masz szczęście wystarczająco dużo, aby pracować w domu podczas pandemii, prawdopodobnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy modernizowałeś swoją domową stację roboczą. Przetestowaliśmy różne wersje sprzęt do domowego biura które mogą poprawić twoją przestrzeń, z których wiele jest przecenionych w Amazon Prime Day, a także u innych sprzedawców detalicznych prowadzących sprzedaż w całej witrynie. Od stojących biurek po klawiatury – każdy znajdzie coś dla siebie.

Zaktualizowano 14 października: przejrzeliśmy kilka ofert, których nie ma na stanie, i dodaliśmy więcej, na przykład ładowarkę Aukey.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Aby uzyskać wiele z tych ofert, będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty na biurko i krzesła

: X Krzesło
  • Biurko Flexispot EN1 za 236 USD (12 USD zniżki) –Stuknij przycisk kuponu: Przypnij kupon, aby zobaczyć zniżkę przy kasie. To nie jest niesamowita okazja, ale jest to niedrogie, zmotoryzowane biurko stojące, które spełnia swoje zadanie. Proces instalacji ma pewne dziwactwa, a powierzchnia jest wykonana z przyjaznej dla środowiska płyty wiórowej, ale istnieją trzy niestandardowe wysokości, które można ustawić. Szczególnie podoba mi się to, że się nie chwieje. Możesz otrzymać węższy model od Flexispot za 200 USD (100 USD zniżki), jeśli przypniesz kupon.

  • Potrzebujesz biurka komputerowego za 130 USD (27 USD zniżki): Korzystam z tego biurka codziennie. Złożenie zajmuje około 5 minut i jest przestronne, ale wygląda atrakcyjnie. Powierzchnia jest wykonana z drewna wiórowego, ale jak dotąd jest utrzymywana bez zadrapań i wytrzymuje dużo wagowy.

  • Staples Hyken Mesh Task Chair za 190 USD (47 USD zniżki): Redaktor WIRED Reviews Jeffrey Van Camp używa tego krzesła i lubi je. Siatka utrzymuje się i zapewnia dobry przepływ powietrza, a zagłówek i podparcie lędźwi nie obciążają mięśni. Plus, to się rozkłada. Ta oferta jest również dostępna w Amazon.

  • Staples Ardfield Mesh Back Fabric Chair za 85 USD (45 USD zniżki): To kolejna rekomendacja od Jeffreya. Nie będzie trwać wiecznie, ale jest to dobry, niedrogi wybór, jeśli potrzebujesz tylko czegoś małego z podparciem lędźwiowym.

  • X-Chair X1 Flex Mesh Task Chair za 690 USD (100 USD zniżki): To jest mniejsza wersja bardzo fantazyjnego, bardzo drogiego krzesła, które testowałem, dzięki czemu jest bardziej idealna dla mniejszych osób (mam 6’4 “). Siatka zapewnia chłód, ramiona nie trzepoczą i podparcie lędźwiowe automatycznie dostosowuje się do Twojej pozycji. Siedzenie jest bardzo wygodne. Chwyć X2, jeśli jesteś podobny do mnie i potrzebujesz szerszego siedzenia.

Monitoruj oferty

: LG

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook