Nowości

Amazon przedstawia echo czwartej generacji

Amazon ogłosił czwartą generację swojego głównego inteligentnego głośnika Echo, wprowadzając nowy kulisty wygląd i lepszą jakość dźwięku. Ale największą zmianą jest nowy moduł rozpoznawania mowy na urządzeniu, który będzie lokalnie przetwarzał dźwięk na samym Echo, dzięki czemu Twoje żądania będą szybsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Jednym z największych dodatków do nowego Echo jest to, co Amazon nazywa modułem krzemowym AZ1 Neural Edge, który przetwarza dźwięk twoich żądań głosowych za pomocą lokalnych algorytmów rozpoznawania mowy maszynowego przed wysłaniem polecenia do chmury. Proces obiecuje zaoszczędzić setki milisekund w czasie odpowiedzi dla Twojego echa.

Amazon twierdzi, że nowe Echo będzie łączyć funkcje zarówno z Echo trzeciej generacji, jak i Echo Plus, i będzie wyposażone we wbudowane centrum inteligentnego domu Zigbee, oprócz współpracy z Amazon Sidewalk, lokalnym systemem sieciowym firmy.

Będzie dostępny w trzech kolorach: Charcoal, Chalk i Steel Blue.

Rozwijam się. Sprawdź nasz blog na żywo, aby uzyskać więcej wiadomości z wydarzenia Amazon Zdarza się.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook