Nowości

Amazon przedstawia nowe Echo Buds z mocniejszym ANC i lepszym komfortem

Amazon wprowadza dziś parę Echo Buds drugiej generacji. Nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne poprawiają jakość oryginałów dzięki wygodniejszemu wzornictwu – są teraz o 20 procent mniejsze – i ulepszonej aktywnej redukcji szumów. Ale Amazon pozostaje agresywny pod względem ceny: Echo Buds 2021 kosztuje 119,99 USD za słuchawki i etui ładujące USB-C lub 139,99 USD za ulepszoną obudowę z ładowaniem bezprzewodowym. Przez ograniczony czas oba są przecenione. Zwykły zestaw spada poniżej 100 USD do 99,99 USD, a para do ładowania bezprzewodowego kosztuje 119,99 USD.

Oprócz zmniejszenia ich rozmiarów, Amazon dokonał również zmian konstrukcyjnych w Echo Buds, aby zapewnić komfort. Mają teraz wentylowaną konstrukcję (jak AirPods Pro, Pixel Buds itp.), Aby zmniejszyć niechciany nacisk w uszach. Firma skróciła dyszę, aby Echo Buds nie osadzały się tak głęboko w przewodzie słuchowym, a głębokość zewnętrzna została zmniejszona, aby zapewnić lepsze dopasowanie. Końcówki douszne – w zestawie cztery rozmiary – mają teraz owalny kształt, aw pudełku znajdują się również opcjonalne końcówki skrzydełkowe w dwóch rozmiarach.

Zamiast błyszczącej powierzchni dotykowej, jak w oryginalnych Echo Buds, zewnętrzna strona zewnętrzna jest teraz całkowicie matowa. Ale tym razem Amazon umieścił swoje logo na słuchawkach dousznych, bez czego mogłem się obejść. Teraz są dostępne oprócz czarnego w kolorze białym.

: Amazon

Wraz z pierwszymi Echo Buds Amazon pożyczył część technologii redukcji szumów Bose. Ale tym razem robi wszystko sam. Firma twierdzi, że słuchawki douszne drugiej generacji „eliminują dwa razy więcej hałasu” niż poprzednio. W trybie przejściowym możesz dostosować ilość szumów otoczenia, przez które chcesz przejść. Jakość dźwięku również uległa poprawie, zgodnie z komunikatem prasowym Amazon:

Echo Buds zapewniają wyraźny, zrównoważony dźwięk z rozszerzonym zakresem dynamiki – dzięki czemu możesz wydobyć jak najwięcej ze swojej muzyki, niezależnie od gatunku. Głośniki premium są zoptymalizowane pod kątem zwiększonej wierności tonów niskich i wysokich, co zmniejsza zniekształcenia podczas odtwarzania multimediów, zapewniając żywe melodie i wyraźne słowa mówione.

Echo Buds drugiej generacji mają klasyfikację IPX4 pod względem wody i potu, co według Amazona powinno obejmować wszelkie ćwiczenia i „lekki deszcz”. Amazon twierdzi, że mikrofony w tych słuchawkach – po trzy na każdym pączku – również zostały ulepszone; są „zoptymalizowane pod kątem wychwytywania niższych częstotliwości w porównaniu z poprzednią generacją”, co najwyraźniej zapewnia lepszą jakość połączeń głosowych. Każdy pączek może być używany samodzielnie w trybie mono.

: Amazon

Żywotność baterii szacuje się na pięć godzin słuchania z włączoną redukcją szumów, z dwoma dodatkowymi, pełnymi ładowaniami w przypadku łącznie 15 godzin. (Etui ma teraz diody LED stanu dla każdej pojedynczej wkładki dousznej, co jest przydatnym dodatkiem). Jeśli bateria się rozładuje, ładowanie przez USB-C przez 15 minut powinno zapewnić około dwóch godzin odtwarzania.

Aby zobaczyć, jak agresywny jest Amazon pod względem cen, porównajmy Echo Buds z szerszym rynkiem popularnych prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych. Większość z nich ma funkcję redukcji szumów, chociaż niektóre (takie jak Pixel Buds) nie:

Słuchawki douszne Bose QuietComfort za 279 USD
249,95 USD Sennheiser Momentum True Wireless 2
249 USD Apple AirPods Pro
229,99 $ Jabra Elite 85t
229,99 USD Słuchawki douszne Sony 1000XM3
199,99 USD Samsung Galaxy Buds Pro
179,99 USD Google Pixel Buds
179,99 $ Jabra Elite 75t
139,99 USD Amazon Echo Buds z ładowaniem bezprzewodowym (119,99 USD przez ograniczony czas)
129,99 USD Anker Liberty Air 2 Pro
119,99 USD Amazon Echo Buds z USB-C (99,99 USD przez ograniczony czas)

Podobnie jak w przypadku pierwszego modelu, Amazon ma nadzieję, że dużą częścią atrakcyjności Echo Buds będzie możliwość korzystania z Alexy, gdziekolwiek jesteś. Możesz oczywiście poprosić o konkretnego wykonawcę lub piosenkę, ale pod koniec zeszłego roku Amazon dodał również opcję proszenia o muzykę według rodzaju aktywności. Możesz kontrolować swój inteligentny dom, odtwarzać audiobooka Audible, pytać o drogę tranzytową, a nawet skorzystać z lokalnych uprawnień wyszukiwania Alexy, aby znaleźć najbliższą witrynę testową COVID-19.

Możesz również poprosić pobliskie urządzenie Alexa, aby znalazło twoje pąki, a one zagrają słyszalny dzwonek, aby ułatwić ich zlokalizowanie. Amazon mówi, że „jeszcze w tym roku” doda funkcję filtra VIP, która zadebiutowała w ramkach Echo, która pozwoli Ci wybrać powiadomienia, które chcesz usłyszeć, i uniknąć reszty.

Jeśli poprawa redukcji szumów jest tak znacząca, jak twierdzi Amazon, Echo Buds drugiej generacji mogą okazać się dość atrakcyjne – szczególnie w ich niskiej cenie w porównaniu z konkurencją. Czekaj na pełną recenzję w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook