Różności i nowinki technologia

Amazon twierdzi, że rosnące wskaźniki obrażeń są spowodowane hojnym czasem rekonwalescencji

We wtorek, Odsłonić opublikował poważny raport o rosnących wskaźnikach obrażeń w magazynach Amazon, pochodzący z ujawnionych wewnętrznych danych i wywiadów z wieloma źródłami, twierdząc, że Amazon wprowadził opinię publiczną w błąd co do tych wskaźników. Jednak Amazon twierdzi, że nie „wprowadził nikogo w błąd” i to Odsłonić błędnie interpretuje dane Amazon.

„Same dokumenty wewnętrzne [Reveal] twierdzi, że ostatecznie udało nam się uzyskać, ilustrując jedną rzecz – kładziemy głęboki nacisk na bezpieczeństwo naszych zespołów ”, powiedziała firma w oświadczeniu dla The Verge.

OdsłonićArtykuł pokazuje, że odsetek poważnych obrażeń w magazynach Amazon wzrósł między 2016 a 2019 r. Jednak w swojej odpowiedzi Amazon zakwestionował to, co kwalifikuje się jako poważna kontuzja, argumentując, że liczby są wyższe, ponieważ firma hojnie zapewnia czas na rekonwalescencję .

Ilustracja poważnych obrażeń na 100 pracowników w magazynach Amazon.
Wizerunek: Odsłonić

Amazon również twierdzi Odsłonić jest „błędnie poinformowany” o mierniku wskaźnika poważnych obrażeń w pierwszej kolejności:

Reveal jest błędnie poinformowany o mierniku bezpieczeństwa OSHA, który mierzy dni wolne i pracę ograniczoną lub przeniesioną (znaną jako stawka DART) jako coś, co reporter błędnie nazywa poważny wskaźnik incydentów. W rzeczywistości nie ma takiego wskaźnika OSHA ani branżowego „wskaźnika poważnych incydentów”, a nasz wskaźnik DART w rzeczywistości wspiera pracowników, ponieważ zachęca osoby z jakimkolwiek urazem, na przykład niewielkim nadwyrężeniem lub skręceniem, do pozostania z dala od pracy do oni są lepsi.

Odsłonić w swoim artykule nigdy jednak nie używa wyrażenia „wskaźnik poważnych incydentów”; wydaje się, że zamiast tego odnosi się do Amazon Odsłonićużycie terminu „wskaźnik poważnych obrażeń”. I Odsłonić redaktor naczelny Andy Donohue odrzucił charakterystykę Amazona, mówiąc The Verge że sformułowanie „wskaźnik poważnych obrażeń” było celowe: „wszystko, co zrobiliśmy, to usunęliśmy żargon rządowego akronimu – DART – i zamiast tego użyliśmy wyrażenia, które jest bardziej przyjazne dla czytelnika -„ poważne obrażenia ””.

Donohue wskazał również na stronę internetową Bureau of Labor Statistics, w której opisano sposób obliczania współczynników wypadków, w której stwierdzono, że wzór do obliczania wskaźnika DART może być również używany do obliczania wskaźników poważnych obrażeń.

OdsłonićArtykuł mówi również, że magazyny Amazona wyposażone w roboty, co do których firma twierdziła, że ​​poprawiłyby bezpieczeństwo pracowników, w rzeczywistości mają wyższe wskaźniki obrażeń niż magazyny, które tego nie robią. Wydajność robotów podobno znacznie zwiększyła kwoty, co oznacza, że ​​pracownicy mogą być poddawani wielogodzinnej powtarzalnej pracy fizycznej, która może prowadzić do obrażeń.

Amazon twierdzi, że wprowadza ulepszenia w celu zapewnienia bezpieczniejszego środowiska pracy. „Wciąż obserwujemy poprawę w zapobieganiu i ograniczaniu obrażeń dzięki programom skoncentrowanym na poprawie ergonomii, zapewnianiu ćwiczeń fizycznych i poprawiających samopoczucie z przewodnikiem, zapewnianiu sprzętu wspomagającego mechaniczną stację roboczą, poprawie konfiguracji i projektu stacji roboczej, telematyki wózków widłowych oraz barier ochronnych wózków widłowych w celu Wymień tylko kilka ”- podała firma w oświadczeniu.

Jednak Amazon przeprowadził tylko pilotażowe zmiany, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń Odsłonić. Jedna, która okazała się obiecująca (i została zalecona przez OSHA), polegała na tym, że pracownicy w ciągu dnia zmieniali się na inne prace. Jednak „pomimo znacznych korzyści połowa witryn pilotażowych zdecydowała się wyłączyć rotację sortowania podczas Prime Week”, Odsłonić cytowane z raportu zespołu bezpieczeństwa Amazon z sierpnia 2019 r.

Mówi również Amazon The Verge że w 2020 roku przeznaczył ponad 1 miliard dolarów na inwestycje w bezpieczeństwo, w tym technologie bezpieczeństwa, a także maski, rękawice oraz ulepszone protokoły czyszczenia i higieny. Przypuszczalnie jednak większość z tego to 800 milionów dolarów, które firma zobowiązała się do środków bezpieczeństwa COVID-19 i nie jest jasne, ile firma przeznacza na inne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa. Firma twierdzi również, że zatrudnia ponad 5000 pracowników w swoim zespole ds. Bezpieczeństwa i higieny pracy.

Mówi Donohue The Verge że Amazon odrzucił prośby o wywiady i nie odpowiedział bezpośrednio Odsłonićpytania. „Zaczęliśmy prosić o wywiad 19 sierpnia, a 9 września wysłaliśmy listę 35 szczegółowych pytań dotyczących naszych ustaleń i danych” – powiedział Donohue. „W odpowiedzi Amazon przedstawił jedynie ogólne oświadczenie o swoich inicjatywach w zakresie bezpieczeństwa, które w stosownych przypadkach włączyliśmy do naszej historii”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook