GryMediaNowości

Animal Crossing: New Horizons ‘pierwszy rok: kalendarium

Trudno w to uwierzyć, ale Animal Crossing: New Horizons obchodzi w tym tygodniu swoją pierwszą rocznicę. Przed premierą gry w marcu ubiegłego roku, powiedział producent Hisashi Nogami The Verge że miał nadzieję, że gracze będą mogli „wykorzystać to jako ucieczkę”. W roku pełnym wyzwań pandemii COVID-19 Nowe Horyzonty’ kolorowa wyspa i uroczy przyjaciele zwierząt okazali się właśnie tym, oferując bardzo potrzebne wytchnienie od trudności prawdziwego świata.

Jednak gra była nie tylko fajna pierwszego dnia. Nintendo nieustannie dodaje nowe treści i wydarzenia do gry, a społeczność dała początek wielu zabawnym, przezabawnym, a nawet politycznym momentom przez cały rok. Dla wielu graczy Nowe Horyzonty stał się bardziej miejscem niż grą.

Aktualizacje i popularność gry przyniosły jej ogromny sukces, sprzedając się w ponad 30 milionach egzemplarzy od premiery. Te bezprecedensowe liczby sprawiają, że jest to druga najlepiej sprzedająca się gra na Switchu, tylko na końcu Mario Kart 8 Deluxe, i karłowaty najnowszy główny wpis, Animal Crossing: New Leaf, który sprzedał się w ponad 12 milionach egzemplarzy na 3DS.

Zanotowaliśmy niektóre z najważniejszych wydarzeń z Nowe Horyzonty‘pierwszy rok na tej osi czasu. (Jeśli przegapiłeś którekolwiek z wydarzeń w grze, możesz cofnąć się w czasie, aby ich doświadczyć, aby nie musieć czekać na ponowne przewinięcie kalendarza).

20 marca 2020 r .: dzień premiery

: Nintendo

Animal Crossing: New Horizons uruchamia się na całym świecie. Od razu okazał się wielkim hitem, sprzedając się w Japonii w 1,88 miliona egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni.

1 do 12 kwietnia 2020: Dzień Królika

: Nintendo

Przez ponad tydzień na początku kwietnia gracze mogli znaleźć specjalne jajka z okazji Dnia Królika, których mogliby użyć do stworzenia przedmiotów związanych z jajkami. (Chociaż Nintendo musiało dostosować częstotliwość pojawiania się jajek za pomocą łatki z powodu skarg graczy.) Przerażający króliczek Zipper pojawił się również w pierwszym i ostatnim dniu wydarzenia.

Wkrótce po uruchomieniu: protestują aktywiści z Hongkongu Nowe Horyzonty

Wizerunek: Studio Incendo

Aktywiści protestujący przeciwko rządowi Hongkongu nie tylko zebrali się osobiście, ale także protestowali Nowe Horyzonty, zgodnie z kroniką Wired UK. Na przykład podczas jednej demonstracji grupa graczy uderzyła w sieci na zdjęciu Carrie Lam, dyrektora naczelnego Hongkongu.

Przez cały kwiecień: gracze projektują streetwear w grze, a drużyny e-sportowe szyją koszulki

Wkrótce po premierze gry gracze zaczęli używać Animal Crossing: New Horizons ‘ Zaprojektuj narzędzia do odtworzenia ich ulubionych marek streetwearowych w grze, takich jak Supreme i Louis Vuitton. I zespoły e-sportowe, takie jak Gen.g, udostępnili projekty swoich koszulek do użytku graczy, a 100 Thieves dodało do gry całą swoją kolekcję odzieży.

Również przez cały kwiecień (i nie tylko): rzepy New Horizons łączą internet

Ilustracja: Alex Castro / The Verge

Jak przeszłość Przejście dla zwierząt Gry, Nowe Horyzonty ma targ łodygowy, umożliwiający kupowanie rzepy po jednej cenie w niedzielę rano, aby spróbować sprzedać ją po wyższej cenie w ciągu tygodnia. Ludzie w Internecie zebrali się razem w poszukiwaniu nieuchwytnej wyspy z wysoką ceną sprzedaży, z dedykowanymi kanałami Slack (byłem częścią dwa na Vox Media), forach Reddit i serwerach Discord.

13 kwietnia 2020: Akwarium Monterey Bay organizuje wycieczkę po skamieniałościach w muzeum New Horizons

: Akwarium Monterey Bay na Twitchu

Ponieważ muzea i inne instytucje edukacyjne zostały zamknięte z powodu pandemii, zespół mediów społecznościowych Monterey Bay Aquarium wymyślił sprytny sposób, aby nadal uczyć ludzi o świecie przyrody: zaprosili edukatorka Emily Graslie z Fields Museum, aby porozmawiać o skamieniałościach wystawionych w muzeum Blathersa na żywo w serwisie Twitch. Akwarium Monterey Bay eksplorowało świat przyrody Nowe Horyzonty wiele razy w ciągu roku.

23 kwietnia 2020: Leif, Jolly Redd i nie tylko zostaną dodani do gry

: Nintendo

Pierwsza duża aktualizacja gry przyniosła dwie popularne postacie z Animal Crossing: Leif, który sprzedaje przedmioty ogrodnicze, takie jak krzewy i kwiaty, oraz Jolly Redd, handlarz dziełami sztuki. Aktualizacja dodała również szereg wydarzeń sezonowych, w tym Dzień Natury, Wycieczkę Majową, Międzynarodowy Dzień Muzeów i Sezon Weselny.

23 kwietnia 2020: Nintendo obniża stopy procentowe Bank of Nook

Logujący się gracze Nowe Horyzonty po ściągnięciu pierwszej dużej aktualizacji również spotkała nas niemile widziana niespodzianka: pojawił się list z Bank of Nook, który może zatrzymać dla Was dodatkowe dzwonki, informujący o obniżeniu oprocentowania kont oszczędnościowych. Podczas gdy wiele publikacji pisało o nowej polityce fiskalnej, plik Financial Times„Całkowicie martwy opis, z fantastycznym nagłówkiem„ Wirtualna obniżka kursu zmusza graczy Nintendo do bardziej ryzykownych aktywów ”, pozostaje jednym z najlepszych artykułów na temat tej gry.

23 kwietnia 2020: Elijah Wood odwiedza użytkownika Twittera, aby sprzedawać rzepę

Wizerunek: @directedbyrian na Twitterze

W szczęśliwszych wiadomościach finansowych Animal Crossing, 23 kwietnia użytkownik Twittera o imieniu Jessa opublikował, że rzepa na jej wyspie sprzedaje się za niewiarygodne 599 dzwonków za sztukę. Wkrótce potem aktor Elijah Wood wysłał jej wiadomość, żeby mógł wpaść, sprzedać rzepę i trochę posiedzieć. „[I]to była świetna zabawa – powiedziała Jessa The Verge wizyty Elijaha Wooda. „[H]był taki miły i zdrowy ”.

26 kwietnia 2020: Gary Whitta wydaje pierwszy odcinek talk show Rozmowa zwierząt

: kanał YouTube Gary’ego Whitty

Gary Whitta, znany jako autor Łotr 1: Gwiezdne wojny – historie aw pewnym momencie redaktor naczelny PC Gamer, uruchomił pierwszy odcinek swojego wirtualnego talk show w stylu późnej nocy Nowe Horyzonty nazywa Rozmowa zwierzątz aktorką i byłą prowadzącą IGN Naomi Kyle. Rozmowa zwierząt odniosłyby ogromny sukces, a odcinki z udziałem Felicii Day, T-Paina, Elijaha Wooda, szefa Xbox Phila Spencera, Stinga, a nawet Seleny Gomez.

7 maja: Alexandria Ocasio-Cortez odwiedza wyspy ludzi

Wizerunek: @AOC na Twitterze

Niespodziewanie, Rep. Ogłosiła Alexandria Ocasio-Cortez zamierzała odwiedzić wyspy ludzi 7 maja. Ona na krótko otworzyła swoje DM prosić o kody Dodo, oraz odwiedził niektóre wyspy. Na jednej wyspie dzieliła się owocami, robiła zdjęcia i podpisywała tablicę ogłoszeń.

8 maja 2020: Detroit Lions ujawniają swój harmonogram sezonu w New Horizons

: Detroit Lions na YouTube

Detroit Lions z NFL ujawnił harmonogram sezonu 2020 w przezabawnym filmie, w którym wykorzystano elementy z Nowe Horyzonty ogłaszać każdy tydzień sezonu. Na jednej z winiet główny bohater zakopał na przykład pluszowego misia, podczas gdy na tydzień do widzenia gracz zgasił światła i opadł do łóżka. Powinieneś po prostu obejrzeć całość.

3 lipca 2020 r .: Wprowadzenie pływania

: Nintendo

Pierwsza letnia aktualizacja dodała pływanie, które pozwala nurkować w oceanie w poszukiwaniu nowych dzikich zwierząt.

30 lipca 2020 r .: Śnienie, fajerwerki i zapisywanie w chmurze

: Nintendo

Druga letnia aktualizacja wprowadziła śnienie, które pozwala odwiedzić czyjąś wyspę bez obecności tej osoby. Aktualizacja dodała również cotygodniowe pokazy sztucznych ogni, które miały miejsce w sierpniu, oraz usługę tworzenia kopii zapasowych na wyspie dla subskrybentów Nintendo Switch Online.

Aktualizacja dodała również oficjalny sposób usuwania interfejsu gry podczas korzystania z aplikacji aparatu, co pozwala ludziom robić czystsze zdjęcia, a nawet filmy wirusowe. Gracze wcześniej polegali na usterce, aby ukryć HUD, ale Nintendo załatało to w pierwszej letniej aktualizacji, co spowodowało oburzenie fanów.

1 września 2020 r .: oficjalne rozpoczęcie kampanii prezydenckiej Joe Bidena Animal Crossing: New Horizons znaki stoczni

: kampania prezydencka Joe Bidena

Kampania Biden-Harris wydała cztery różne projekty, które gracze mogli pobrać do swojej gry, aby pokazać swoje poparcie dla kampanii.

3 września 2020: Sylvan Esso wydaje teledysk nakręcony w całości w formacie Nowe Horyzonty

: Sylvan Esso

Muzyk Sylvan Esso wydała teledysk do swojej piosenki „Ferris Wheel” nakręconej w całości Animal Crossing: New Horizons. To jest naprawdę dobre!

30 września 2020 r .: Jesienna aktualizacja dodaje nowe przedmioty i umiejętności do przygotowania na Halloween

: Nintendo

Nowe Horyzonty’ jesienna aktualizacja dodała możliwość hodowania dyń, projektów DIY Halloween i nowych opcji dostosowywania, aby pomóc graczom przygotować się na Halloween.

16 października 2020 r .: Kampania prezydencka Joe Bidena uruchamia wyspę o tematyce Biden przed wyborami

Nieco ponad miesiąc po wprowadzeniu wirtualnych znaków trawnika, kampania Joe Bidena stworzyła całą wyspę o tematyce Biden i Kamala Harris, zwaną siedzibą główną Biden, którą można było odwiedzić we śnie. Jedna część była wirtualnym biurem terenowym z oddzielnymi biurami dla Bidena i Harrisa, podczas gdy inna część wyspy została przekształcona w lokal wyborczy z kabinami do głosowania.

31 października 2020 r .: wydarzenie Halloween

: Nintendo

W wydarzeniu Halloweenowym w grze, które odbyło się 31 października, wystąpił Jack, gość z wyspy z dynią za głowę. Możesz dać jemu i innym mieszkańcom wyspy słodycze, aby uczcić pełne cukru święto.

19 listopada 2020 r .: Nowe wydarzenia świąteczne i funkcja zapisywania transferu danych

: Nintendo

Nowe Horyzonty otrzymałem zimową aktualizację wypełnioną dżemem 19 listopada, dodającą wydarzenia Święta Dziękczynienia, Bożego Narodzenia i Sylwestra, nowe reakcje postaci i fryzury, ulepszenie pamięci domowej i sposób na przeniesienie zapisanych danych na inny Nintendo Switch.

20 listopada 2020 r .: Nintendo prosi marki o trzymanie polityki z dala od Animal Crossing

Firma Nintendo opublikowała „wytyczne dotyczące użytkowania” określające, w jaki sposób marki i firmy mogą korzystać Animal Crossing: New Horizons jako narzędzie marketingowe, które obejmowało poproszenie organizacji o „powstrzymanie się również od wprowadzania polityki do Gry”. Nintendo poprosiło również ludzi, aby „nie wykorzystywali Gry jako platformy marketingowej, która kieruje ludzi do działań lub kampanii poza grą”.

26 listopada 2020: Dzień Turcji

: Nintendo

Dzień Turcji przyniósł Franklin, indyk, który jest szefem kuchni. Jeśli przyniesiesz mu odpowiednie składniki, które pomogą mu przyrządzić określone potrawy, w zamian da ci przedmioty związane z Dniem Turcji.

24 grudnia 2020 r .: Dzień Zabawek

: Nintendo

Jingle the black-nos renifer pojawił się w Toy Day, Nowe Horyzonty’ wersji Bożego Narodzenia i rozdawał specjalne przedmioty związane z Toy Day, jeśli z nim porozmawiałeś i pomogłeś mu w dostarczaniu prezentów. Od 1 do 25 grudnia można było również kupić zabawki od Nook’s Cranny oraz świąteczne ubranka od sióstr Able.

28 stycznia 2021: Nowa aktualizacja przed Festivale

: Nintendo

Nowa aktualizacja dodała przedmioty przed wydarzeniem świątecznym o tematyce karnawałowej, walentynkami, dniem świstaka i wielką grą (czyli Super Bowl).

15 lutego 2021: Wydarzenie świąteczne

: Nintendo

Tańczący ptak Pavé przybył na plac wyspy na uroczystość Festivale. Możesz złapać kolorowe pióra unoszące się w powietrzu i wymienić je z Pavé na meble Festivale. (On też tańczyłby dla ciebie.)

1 marca 2021 r .: Przedmioty związane z Mario są dostępne do kupienia

: Nintendo

Dzięki aktualizacji wydanej 25 lutego, od 1 marca można było kupować przedmioty o tematyce Mario, w tym stroje, meble, groźny Thwomp, a nawet funkcjonalne rury warp, których gracze już używają w sprytny sposób. Aktualizacja lutowa dodała także elementy na Dzień Pi (14 marca), Dzień Koniczyny (17 marca) i nie tylko.

26 marca 2021: Mieszkańcy wioski o tematyce Sanrio i przedmioty będą dostępne za pośrednictwem kart amiibo

: Nintendo

Nintendo nawiązało współpracę z Sanrio, twórcami wszystkiego, co Hello Kitty, nad pakietem kart amiibo, który pozwoli Ci dodać przedmioty o tematyce Sanrio i mieszkańców wioski do Twojej wyspy. Pakiet będzie dostępny wyłącznie w Target 26 marca.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook