Nowości

Anker FCC zawiera wskazówki dotyczące Amazon Echo Buds drugiej generacji z ładowaniem bezprzewodowym

Nowa generacja prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych Amazon Echo Buds może wkrótce nadejść i mogą mieć bezprzewodowe ładowanie. Nowe Echo Buds i ich możliwość ładowania bezprzewodowego są wymienione bezpośrednio w tytule zgłoszenia Federalnej Komisji Komunikacji dla niezapowiedzianej bezprzewodowej ładowarki Anker: „Anker Innovations PowerWave Pad for Amazon Echo Buds (2nd Gen with Wireless Charging)”.

Schemat podkładki ładującej z opiłków zawiera również wzmiankę o Echo Buds drugiej generacji i że będą miały ładowanie bezprzewodowe. Możesz to zobaczyć po prawej stronie poniższego obrazu.

Schemat podkładki Anker PowerWave marki Echo Buds.
Obraz: fccid.io

Lewa strona diagramu również sugeruje, że nowe etui Echo Buds mogłoby mieć podłużny kształt, być może podobny do Galaxy Buds Plus. Dla porównania, Echo Buds pierwszej generacji miały bardziej prostokątny kształt.

Obudowa Echo Buds pierwszej generacji.
: Chris Welch / The Verge

Etui Galaxy Buds Plus.

Nie ma jednak wielu innych szczegółów na temat tych pozornych Echo Buds drugiej generacji, które możemy znaleźć w dokumentach Ankera FCC. A zgłoszenia niekoniecznie gwarantują, że produkt zostanie wkrótce wydany. Chodzi im tylko o to, że ta podkładka ładująca Anker została autoryzowana przez FCC do sprzedaży w USA.

Ale zgłoszenia FCC często pojawiają się, zanim produkty zostaną oficjalnie ogłoszone, więc być może Amazon wkrótce ujawni drugą generację Echo Buds.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook