FotoNowości

Aparat Canon EOS M50 Mark II dodaje nowe funkcje do vlogowania i transmisji na żywo

Vlogowanie z domu staje się coraz bardziej popularne, ponieważ twórcy wideo pracują w pomieszczeniach i wymyślają nowe, interesujące sposoby na rozrywkę swoim fanom. Nowa wersja aparatu Canon EOS M50 Mark II może ułatwić proces vlogowania i przeprowadzania wywiadów dzięki kilku nowym funkcjom, takim jak możliwość dotknięcia ekranu w celu automatycznego ustawiania ostrości na obiekcie podczas patrzenia przez wizjer elektroniczny (EVF ).

Mark II, który powinien sprzedać się za około 600 USD (tylko korpus) lub 700 USD (w tym zestaw obiektywów EF-M 15-45 mm), jest ulepszeniem aparatu z wymiennymi obiektywami EOS M50. Podobnie jak jego poprzednik, M50 Mark II oferuje 24,1-megapikselowy czujnik CMOS z czułością ISO 100-25600 oraz procesor obrazu DIGIC 8, który umożliwia rejestrowanie wideo 4K z szybkością 24 klatek na sekundę.

Aparat Canon EOS M50 Mark II

EOS M50 Mark II może śledzić obiekt podczas korzystania z wizjera elektronicznego.
: Canon

Mark II jest wyposażony w kilka innych ulepszeń ułatwiających tworzenie vlogów, w tym lepszy autofokus oczu zarówno podczas robienia zdjęć, jak i nagrywania filmów (dzięki czemu aparat automatycznie śledzi obiekt). Może również działać jako kamera internetowa za pomocą bezpłatnego programu EOS Webcam Utility, zapewnia bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe w serwisie YouTube Live i jest wyposażony w samowyzwalacz, dzięki czemu można przechowywać wideo w ograniczonym czasie.

Według firmy Canon aparat EOS M50 Mark II powinien być dostępny pod koniec listopada i jest już dostępny w przedsprzedaży.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook