Oprogramowanie

Aplikacja kampanii Trumpa została zawieszona w sklepie Google Play, ponieważ nie działała

Google usunął aplikację kampanii 2020 byłego prezydenta Donalda Trumpa ze sklepu Google Play we wcześniejszą środę. Nie został usunięty z żadnego z wielu innych powodów, dla których Trump został usunięty z największych platform na świecie, ale raczej dlatego, że po prostu nie działał, Android Police raporty.

Przed zawieszeniem aplikacja zawierała wiadomości o kampanii, harmonogram wydarzeń i sposoby przekazywania darowizn na kampanię, ale w pewnym momencie przestała działać, co skłoniło Google do jej usunięcia. Android Police potwierdził, że aplikacja nie działała, zanim Google ją usunęła. Gdy Android Police przetestował aplikację, „nie był w stanie załadować treści, zgłosił błąd sieci lub po prostu bez końca obracał ładujące się kółko„ T ””. Wersja aplikacji na iOS jest nadal dostępna w Apple App Store i nadal działa.

Oficjalna strona aplikacji Trump 2020 w Sklepie Play przed jej usunięciem.
: Android Police

Może nie jest to zaskakujące, ale aplikacje muszą utrzymywać „minimalną funkcjonalność” w ramach zasad Sklepu Play, co oznacza, że ​​powinny zarówno ładować się, jak i reagować. Firma Google przekazała oświadczenie do Android Police o tym, dlaczego usunął aplikację:

Aplikacja kampanii Trump 2020 przestała ostatnio działać i wielokrotnie kontaktowaliśmy się z programistą, próbując skłonić go do rozwiązania problemu. Ludzie oczekują, że aplikacje pobrane z Google Play zapewniają minimalny poziom funkcjonalności, a naszą zasadą jest usuwanie niedziałających aplikacji ze sklepu, jeśli nie zostaną naprawione ”.

Chociaż może istnieć chęć powiązania usunięcia aplikacji z ważniejszymi motywami politycznymi, takimi jak drugie oskarżenie Trumpa lub nawet wcześniejsze przypadki usunięcia byłego prezydenta z Facebooka, Instagrama, Twittera i YouTube, jest to prosta moderacja sklepu z aplikacjami w pracy: kiedy aplikacja nie działa, a programiści nie aktualizują, jest usuwana do odwołania. Ponieważ kampania 2020 dobiegła końca, nie spodziewaj się, że aplikacja zostanie zaktualizowana – przynajmniej do 2024 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook