NowościOprogramowanie

Aplikacja kontaktowa Flexibits Cardhop została odświeżona i dodana do subskrypcji Fantastical

Flexibits – najbardziej znana z popularnej aplikacji kalendarza Fantastical – ma dziś nową, ulepszoną wersję aplikacji do zarządzania kontaktami Cardhop out, która aktualizuje aplikację o nowe funkcje i świeżą warstwę farby.

Ale co najważniejsze, podobnie jak wcześniej Fantastical, Cardhop również przechodzi na model abonamentowy. Aplikacja kontaktowa jest dodawana bezpłatnie do istniejącej subskrypcji Fantastical Premium, którą Flexibits wprowadził w zeszłym roku. Aby zaznaczyć ten rozszerzony zakres, Fantastical Premium otrzymuje również nową nazwę: Flexibits Premium.

Oryginalne wersje Cardhop na Maca i iOS kosztowały wcześniej odpowiednio 19,99 USD i 4,99 USD. Jednak, podobnie jak Fantastical, Flexibits będzie teraz oferować bardziej ograniczoną, bezpłatną wersję obu tych aplikacji każdemu, z bardziej zaawansowaną funkcjonalnością (w tym wiele nowych funkcji wprowadzanych w nowej wersji aplikacji) zablokowaną dla subskrybentów.

Flexibits, co najważniejsze, nie zmienia ceny swojego programu subskrypcji, aby pasował do nowo dodanej aplikacji. Flexibits Premium będzie nadal kosztować 4,99 USD miesięcznie lub 39,99 USD rocznie dla użytkownika indywidualnego lub 7,99 USD miesięcznie lub 64,99 USD rocznie dla maksymalnie pięciu członków rodziny.

Obecni właściciele Cardhop nadal będą mogli uzyskać dostęp do wszystkich funkcji, które były już obecne w ich istniejących aplikacjach przed przejściem na model subskrypcji bez konieczności płacenia (również podobnie jak w przypadku przełącznika Fantastical). Po prostu nie dostaną żadnej specjalizacji Nowy funkcje w przyszłości.

Cardhop 2.0 dodaje jednak wiele nowych funkcji. Dostępny jest nowy tryb Relacje, który może generować drzewa genealogiczne dla kontaktów, między którymi ustawiłeś relacje lub – jeśli masz połączone konta Google lub Office 365 – schematy organizacyjne.

Wersja Cardhop na iOS ma nową funkcję skanowania wizytówek, która robi dokładnie to, co mówi na puszce, a także nowe widżety zarówno dla macOS, jak i iOS, które można dostosować, dodając szybkie łącza do połączeń, SMS-ów lub interakcji z kontaktować się za pomocą któregokolwiek z działań Cardhop. (Chcesz mieć łącze do szybkiego FaceTime znajomego? Teraz możesz.)

Biorąc pod uwagę, że Cardhop i Fantastical są teraz w pakiecie, istnieją również głębsze powiązania z aplikacją kalendarza Flexibits. Nowa akcja „Zaproś z Fantastycznie” ułatwia zapraszanie kontaktów (lub całych grup kontaktów) na wydarzenia. Skanowanie wizytówki daje również możliwość szybkiego śledzenia spotkania w kalendarzu.

Nowa wersja Cardhop jest już dostępna do pobrania na komputery Mac, iPhone i iPad.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook