Oprogramowanie

Aplikacja Lego Vidiyo daje ci tańczące lamy AR do Katy Perry

Filmy AR odtwarzane na ekranie można udostępniać poza aplikacją.

: Lego / UMG

Jednak jeśli chodzi o przyjemne zajęcia rodzic-dziecko, tworzenie teledysków zajmuje dla mnie wyższą pozycję niż, powiedzmy, pieczenie mini babeczek czy zdrapywanie Ooblecka z podłogi w kuchni. Jako ktoś, kto jest na tyle dorosły, by pamiętać oglądanie MTV Top 20 Video Countdown W domach przyjaciół fajnie było patrzeć, jak moje dzieci szaleją, tańcząc (z lamami) do The Weeknd i Taylor Swift.

Sceny dźwiękowe są również wyposażone w uchwyty, dzięki czemu możesz przenosić postacie po całym domu lub na zewnątrz, gdy znów będziesz mógł chodzić po całym świecie. Podczas prezentacji Zoom Joshua Burke, szef globalnego partnerstwa UMG, zauważył, że music megalabel będzie regularnie dodawać utwory do platformy i wkrótce będzie oferować znacznie szerszy zakres muzycznych wyborów niż 40 najlepszych piosenek uznanych artystów.

Zagraj w Hits

Podczas tej samej rozmowy w sprawie Zoom, dyrektor projektu LEGO Creative Lab Morgan Walker zwrócił uwagę, że wszelkie filmy udostępnione na platformie Vidiyo będą moderowane przez pracowników Lego, więc rodzice mogą mniej martwić się, że ich dziecko nieumyślnie udostępni poufne informacje online. Zgoda rodziców jest wymagana, zanim dziecko opublikuje swój pierwszy film, a wszystko, od szerzenia nienawiści po identyfikowalne dane osobowe, w tym informacje o lokalizacji, zostanie usunięte.

Aplikacja Lego Vidiyo nie wymaga abonamentu, a oprócz kosztu kompatybilnych zestawów Lego nie ma żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Wszystkie mini-filmy muzyczne nagrane za pomocą aplikacji można zapisać bezpośrednio w rolce zdjęć w telefonie, aby ułatwić udostępnianie. Pomimo moich kilku początkowych obaw, był to hit w moim domu. Muzyka była chwytliwa, minifigurki przezabawne, a filmy były zabawne dla moich dzieci. Nietrudno sobie wyobrazić choreografię Lego na TikTok ustawioną na Notorious BIG lub jakąkolwiek piosenkę, która będzie tam modna za trzy lata.

Piękno produktów Lego polega na tym, że nawet jeśli każdy wydany przez firmę zestaw jest oznaczony marką określonej serii, same klocki są nieskończenie zmienne. Szybko uwalniają się od zwykłych ograniczeń treści i kontekstu. Tydzień po tym, jak Lego wysłało nam zestawy Vidiyo, Party Llama i ETDM szybko dołączyły do ​​Emmetta z Film lego i Chewbacca z Gwiezdne Wojny na przejażdżki ciężarówką samolotu mojego syna.

Jeśli wszystko, co dzieje się z Lego Vidiyo, to to, że moje dzieci dostaną kilka ciekawych nowych minifigurek i dostaną szansę na poprawienie swojego gustu muzycznego, to będzie dużo.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.


Więcej świetnych historii WIRED

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook