GryNowościOprogramowanie

Aplikacja RTX Voice firmy Nvidia była świetna, a jej następca Broadcast jest już dostępny

Na początku tego roku Nvidia wypuściła RTX Voice, oprogramowanie w wersji beta do przetwarzania dźwięku i tłumienia prawie całego szumu tła, i działało zadziwiająco dobrze. Mój kolega Jon Porter sprawił, że dźwięk jego mechanicznej klawiatury całkowicie zniknął. Dzisiaj Nvidia wydała następną aplikację o nazwie Broadcast i jest już dostępna do pobrania.

Nvidia Broadcast jest kontynuacją wersji beta RTX Voice i wprowadza dwie nowe funkcje oparte na sztucznej inteligencji: wirtualne tło i automatyczną ramkę. Nvidia twierdzi, że funkcja usuwania szumów ma teraz zmniejszony koszt wydajności i obsługuje trzykrotnie większą liczbę profili szumów.

Nowe wirtualne tło umożliwia usunięcie tła z kamery internetowej i zastąpienie go nagraniem z gry lub obrazem zapisanym na dysku twardym, ale można też całkowicie rozmyć tło. Wygląda niesamowicie ładnie, a rozmycie tła bardzo przypomina mi zdjęcia w trybie portretowym, które można zrobić nowszymi telefonami.

Mam nadzieję, że jakość jest tak dobra, gdy próbuję

Auto Frame służy jako kamerzysta w Twoim własnym programie reality TV. Twoja kamera internetowa przybliża Cię, a sztuczna inteligencja karty graficznej utrzymuje Cię w kadrze, podążając za ruchami głowy, nawet jeśli nie jesteś bezpośrednio przed komputerem.

I oczywiście funkcja usuwania szumów będzie próbowała stłumić wszelkie szumy tła z Twojego mikrofonu, takie jak pomeranian mojego brata bliźniaka, który szczeka za każdym razem, gdy ktoś dzwoni do drzwi. Albo ten znajomy, który nie wie, jak włączyć funkcję Push to Talk podczas gry CS: GO.

Aby korzystać z Nvidia Broadcast, potrzebujesz GPU RTX – RTX 2060, 2070, 2080, 2080 Ti i ich warianty Super, TITAN lub Quadro RTX, a także nowy RTX 3080 (jeśli miałeś szczęście go kupić ). Jeśli jednak chcesz zobaczyć, o co w tym wszystkim chodzi, możesz pobrać poprawioną wersję RTX Voice, która teraz obsługuje starsze karty graficzne GeForce. Zwróć uwagę, że Nvidia twierdzi, że „Twój przebieg może się różnić” w przypadku starszych procesorów graficznych.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook