OprogramowanieTelefony

Aplikacja TikTok TV jest teraz dostępna na telewizorach Samsung Smart TV w Wielkiej Brytanii

TikTok uruchamia aplikację na telewizory Samsung Smart TV w Europie, umożliwiając użytkownikom przewijanie ich kanałów For You i oglądanie innych filmów TikTok, poinformowały firmy w poniedziałek. Aplikacja TikTok TV jest dostępna w sklepie z aplikacjami Samsunga i jest kompatybilna z modelami 2018 i nowszymi. Będzie preinstalowany na wszystkich nowych telewizorach Samsung. Aplikacja zostanie najpierw udostępniona użytkownikom w Wielkiej Brytanii.

: TikTok / Samsung

Aplikacja wyświetla filmy z kanału użytkownika na pasku u góry, z filmami w różnych kategoriach do obejrzenia. Zgodnie z komunikatem informacyjnym firmy Samsung użytkownicy mogą lubić, przeglądać i komentować popularne filmy oraz blokować lub oznaczać treści, którymi nie są zainteresowani.

Filmy TikTok będą nadal wyświetlane w pionie na telewizorach, potwierdziła firma.

: TikTok / Samsung

Aplikacja Samsung różni się od aplikacji More on TikTok, którą firma wprowadziła na telewizory Amazon Fire w sierpniu. Aplikacja Fire TV zawiera wywiady z twórcami i kategorię „To jest TikTok”, aby zwrócić uwagę twórców na platformę.

TikTok mówi, że aplikacja Fire jest w zasadzie aplikacją kontenerową z wyselekcjonowaną zawartością, podczas gdy aplikacja Samsung jest bliżej tego, co użytkownicy widzą w aplikacji mobilnej. Żadne z nich nie wymaga konta TikTok do przeglądania treści, ale użytkownicy, którzy zalogują się do aplikacji Samsung TikTok, otrzymają bardziej spersonalizowaną zawartość.

Według firmy analitycznej App Annie, łącząc informacje z iOS i Androida, TikTok był najczęściej pobieraną aplikacją w 2020 roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook